Gabinet Terapii Masażem

Bracka, 18 lok 46 B, Warszawa

Do 45% zniżki na Spa - masaż (rodzaj masażu wybrany przez klienta) w Gabinet Terapii Masażem

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gabinet Terapia Masażem mieści się w Centrum Warszawy Jest to ciche kameralne miejsce w którym pracuje tylko właścicielka.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

45 min masaż pleców / grzbietu / karku

45 min masaż pleców / grzbietu / karku - masaż dedykowany wszystkim którzy cierpią na napięcia w obrębie karku , obręczy barkowych , odcinka piersiowego kręgosłupa , odcinka lędźwiowego kręgosłupa.


Oferowana usługa nie jest zabiegiem leczniczym / rehabilitacyjnym .


45 min masaż nóg / kończyn dolnych

45 min masaż dedykowany wszystkim którzy cierpią z powodu bolących kończyn dolnych . Obejmuje przednią i tylną część

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta dla osób powyżej 18 lat. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 577 511 224. Proszę zaopatrzeć się w klapki i ręcznikniki. Klient powinien komunikować się w języku polskim lub powinna przyjść z osobą która mówi w języku polskim. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1. Limit grouponów na wizytę: 1.

Terapia Masażem

Gabinet Terapii Masażem to miejsce, które powstało z potrzeby chęci pomagania ludziom. 

Dotyk działa kojąco dla ciała i zmysłów, ciepłe podmiotowe podejście masażystów i pełna indywidualizacja wobec potrzeb osób odwiedzających sprawiają, że stres, problemy i wszystko, co negatywne nie mają wstępu do Gabinetu Terapii Masażem.