zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem CYBER2022. Jutro koniec.
Najlepsze z Groupon

Gabinet Medycyny Estetycznej

ul. Żytnia 18, Warszawa

Wygładzanie zmarszczek z użyciem preparatu Botox® od 299 zł w Gabinecie Medycyny Estetycznej

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code CYBER2022. Ends 30.11.
Użyj kodu

Wyróżniki

Podskórna aplikacja substancji zmniejszającej aktywność mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek wygładza skórę na ok. 6 miesięcy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Aleksandra
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 10, 2022
Nie polecam. To mój 2 raz. Zarówno za 1 jak i 2 razem na planowany zabieg czekałam 1h 45 -2h. 20 minut przed wizytą otrzymałam, że jest opóźnienie 30 minut. Pani po pierwszym skorzystaniu z grouponu przekazała, że było to jednorazowe - wierzyłam wtedy. Teraz były inne klientki, które kupiły pakiety i mówiły, że jak tylko to wykorzystają to więcej nie przyjdą. Panie na recepcji - żenada i śmiech. Kiedy zdenerwowana zapytałam po godzinie kiedy będzie zabieg, gdyż mam dziecko w domu, a zabieg miałam mieć robiony wieczorną porą odpowiedziała, że " nie muszę się denerwować bo dzisiaj na pewno mnie lekarz przyjmie i, że przecież nie siedzi, a pracuje". Cena mniejsza, nie warta nerwów i czasu. Plus dla przemiłego lekarza. Gdybym mogła dać punkty za profesjonalizm i traktowanie klienta to byłyby to punkty ujemne. Botoks trzyma max 1,5 miesiąca. Nie polecam.
V
Vicki
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 9, 2022
Excellent service and knowledgeable doctors ! Only clinic I come to when in Warsaw
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
listopad 13, 2021
Zabieg wykonany szybko i bezboleśnie, jednak sposób rozmieszczenia preparatu oceniam za mniej staranny, niż miało to miejsce przy moich poprzednich zabiegach. Mam wrażenie, że część moich zmarszczek została "przeoczona" przez lekarza
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 21, 2021
I had a bad botox and my eyebrows are not even. On one side of my face I can lift the eyebrow in a strange way and on the other side is frozen. Besides that my eyebrows seem to be a bit lower, but as far as I know they should be slightly lifted so that the face looks fresher and younger. Now I have to find a good doctor to correct this mess. The lady was nice but is dangerous to apply injections on people's faces when you have no idea of face anatomy.
H
Hanna
5 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 28, 2022
Poraszka, na umówiony termin dostałam zmianę gabinetu (ulicy), oczekiwanie na zabieg 2 godziny, lekceważąco traktują człowieka, Efekt, Nie polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji:

Wygładzanie zmarszczek przy pomocy preparatu Botox® Allergan na wybranej okolicy twarzy (kurze łapki, bruzdy poziome lub pionowe czoła, lwia zmarszczka):

  • 299 zł za zabieg na 1 okolicę,
  • 529 zł za zabieg na 2 okolice,
  • 789 zł za zabieg na 3 okolice. 

1 ampułka zawiera 100 jednostek i wystarcza na zabieg na 4-5 okolic, przy czym podczas 1 zabiegu wykorzystuje się od 20-25 jednostek na okolicę zabiegową.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarza medycyny estetycznej.

Botox® to lecznicza substancja, która po wstrzyknięciu miejscowo w tkankę delikatnie paraliżuje mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek na danej okolicy twarzy. W efekcie skóra w tym obszarze przestaje nieestetycznie się marszczyć. Kuracja jest niemal bezbolesna i nie wymaga rekonwalescencji, a widoczne po 7 dniach efekty odmłodzenia utrzymują się nawet pół roku.

Dodatkowe informacje:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz

Medycyna estetyczna otwiera obecnie mnóstwo możliwości tym, którzy chcą zachować atrakcyjność na lata, a dzięki połączeniu wysokiej skuteczności zabiegów z bezpieczeństwem ich stosowania, znajduje ciągle nowych zwolenników.

Specjalność DR. Sławomira Koryśko to wspomaganie pacjentów w poprawianiu niedoskonałości natury oraz przeciwdziałaniu upływającego czasu. Od przeszło kilku lat DR Koryśko wykonuje różne zabiegi medycyny estetycznej z użyciem botoksu i kwasu hialuronowego m.in. wypełnianie zmarszczek, modelowanie twarzy, leczenie nadpotliwości itp. W pracy, dzięki zdobytemu doświadczeniu za granicą oraz licznym szkoleniom podnoszącym kwalifikacje wykorzystuje innowacyjne i najlepsze na rynku preparaty. Przy zabiegach modelowania twarzy oprócz kwasu hialuronowego i botoksu wykorzystuje również nici liftingujące PDO i nici haczykowe 4D pozwalające bezboleśnie i bez użycia skalpela osiągnąć efekt zbliżony do chirurgicznego liftingu. DR Koryśko dzięki specjalizacji stomatologicznej do piękna i estetyki twarzy podchodzi w sposób bardzo indywidualny, zachowując najwyższe standardy pracy z pacjentem.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta na 1/2/3 obszary wymienna na 1/2/3 zabiegi. Konsultacja lekarska w cenie.
Konieczna rezerwacja tel. 533 100 103 lub 530 170 530. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gabinet Medycyny Estetycznej