Gabinet Medycyny Estetycznej

ul. Żytnia 18, Warszawa

Odchudzanie zimnym laserem na wybraną partię ciała za 149 zł i więcej opcji w gabinecie DR. Sławomira Koryśko

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PYSZNIE. Termin: 27.1.
Użyj kodu

Wyróżniki

Światło lasera diodowego rozbija tkankę tłuszczową, która przetwarzana jest na czystą energię. Ponadto skóra staje się napięta i odmłodzona

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Magda
8 Oceny6 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 5, 2022
Fatalna obsługa pacjenta, panie na recepcji mieszają zapisy - zapisują na inne godziny. Po wysłaniu kodu dostajesz smsa ze wizyta anulowania ze względu na brak przesłania kodu, dzwonisz przekazujesz kod ponownie po czym dostajesz znowu smsa ze anulowano wizytę bo nie dostarczono kodu.....???.... Szkoda czasu...
M
Magda
8 Oceny6 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 5, 2022
Obsługa tragedia, wielokrotnie mylone daty, godziny.
A
Aleksandra
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 10, 2022
Nie polecam. To mój 2 raz. Zarówno za 1 jak i 2 razem na planowany zabieg czekałam 1h 45 -2h. 20 minut przed wizytą otrzymałam, że jest opóźnienie 30 minut. Pani po pierwszym skorzystaniu z grouponu przekazała, że było to jednorazowe - wierzyłam wtedy. Teraz były inne klientki, które kupiły pakiety i mówiły, że jak tylko to wykorzystają to więcej nie przyjdą. Panie na recepcji - żenada i śmiech. Kiedy zdenerwowana zapytałam po godzinie kiedy będzie zabieg, gdyż mam dziecko w domu, a zabieg miałam mieć robiony wieczorną porą odpowiedziała, że " nie muszę się denerwować bo dzisiaj na pewno mnie lekarz przyjmie i, że przecież nie siedzi, a pracuje". Cena mniejsza, nie warta nerwów i czasu. Plus dla przemiłego lekarza. Gdybym mogła dać punkty za profesjonalizm i traktowanie klienta to byłyby to punkty ujemne. Botoks trzyma max 1,5 miesiąca. Nie polecam.
V
Vicki
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 9, 2022
Excellent service and knowledgeable doctors ! Only clinic I come to when in Warsaw
H
Hanna
5 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 28, 2022
Poraszka, na umówiony termin dostałam zmianę gabinetu (ulicy), oczekiwanie na zabieg 2 godziny, lekceważąco traktują człowieka, Efekt, Nie polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Redukcja tkanki tłuszczowej zimnym laserem z wybranej partii ciała:

  • 149 zł za 1 zabieg,
  • 399 zł za 3 zabiegi,
  • 699 zł za 6 zabiegów,
  • 999 zł za 9 zabiegów.

Partie ciała do wyboru:

  • brzuch i boczki
  • uda
  • ramiona
  • pośladki

Gabinet Medycyny Estetycznej DR. Sławomira Koryśko

Medycyna estetyczna otwiera obecnie mnóstwo możliwości tym, którzy chcą zachować atrakcyjność na lata, a dzięki połączeniu wysokiej skuteczności zabiegów z bezpieczeństwem ich stosowania, znajduje ciągle nowych zwolenników.

Specjalność DR. Sławomira Koryśko to wspomaganie pacjentów w poprawianiu niedoskonałości natury oraz przeciwdziałaniu upływającego czasu. Od przeszło kilku lat DR Koryśko wykonuje różne zabiegi medycyny estetycznej z użyciem botoksu i kwasu hialuronowego m.in. wypełnianie zmarszczek, modelowanie twarzy, leczenie nadpotliwości itp. W pracy, dzięki zdobytemu doświadczeniu za granicą oraz licznym szkoleniom podnoszącym kwalifikacje wykorzystuje innowacyjne i najlepsze na rynku preparaty. Przy zabiegach modelowania twarzy oprócz kwasu hialuronowego i botoksu wykorzystuje również nici liftingujące PDO i nici haczykowe 4D pozwalające bezboleśnie i bez użycia skalpela osiągnąć efekt zbliżony do chirurgicznego liftingu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed zabiegiem konsultacja z lekarzem.
Konieczna rezerwacja tel. 533 100 103. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gabinet Medycyny Estetycznej