Gabinet Masażu Medycznego i Relaksacyjnego

Grochowska 22, Poznań

Godzinny masaż do wyboru za 99,99 zł w Gabinecie Masażu Medycznego i Relaksacyjnego

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na intensywne odprężenie i relaks, uelastycznienie skóry, poprawę ukrwienia i krążenia, redukcję cellulitu, rozluźnienie mięśni

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
Paula
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 22, 2022
Profesjonalnie, bardzo szybki termin, a po wizycie już myślę o kolejnej- to chyba najlepsza recenzja :)
A
Aleksandra
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 3, 2022
Miła i sympatyczna atmosfera.
G
Grzegorz
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 21, 2022
Rewelacja;)
J
Joanna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 28, 2021
Polecam jak najbardziej. Masaż wykonany profesjonalnie, z zaangażowaniem oraz dopasowany indywidualne do potrzeby klienta. : )
A
Agnieszka
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 19, 2021
Pełen profesjonalizm. Spokojnie polecam.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 1 godz.
  • dostępne masaże:
  • przeciwwskazania do zabiegu: gorączka, choroby zakaźne i stany zapalne skóry, otwarte rany, stan tuż po operacjach, chemioterapii i radioterapii, ciąża, menstruacja, skłonność do powstawania skrzepów krwi, żylaki kończyn dolnych, 3. i 4. stadium choroby Buergera, daleko posunięta miażdżyca, choroby serca
  • na zabieg należy przyjść z 5-10-minutowym wyprzedzeniem.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 897 092. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Zmiana lub odwołanie rezerwacji e-mail: gabinet.masazu.sebastian@gmail.com lub SMS: 507 897 092 z min. 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas trwania zabiegów gabinet jest zamknięty. Na terenie gabinetu obowiązuje bezwzględny zakaz używania telefonów komórkowych. Gabinet jest strefą ciszy. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gabinet Masażu Medycznego i Relaksacyjnego

Tym, którzy szukają relaksu i ulgi, gabinet oferuje liczne masaże relaksacyjne (dla ciała i duszy) na podgrzewanym stole, medyczne, klasyczne, a przy okazji pielęgnujące. W ofercie są również zabiegi terapeutyczne, m.in. stretching, kinesiology taping czy PIR. Kuracje dostosowane są do indywidualnych potrzeb gości na podstawie wnikliwej diagnostyki, by osiągnąć możliwie najlepsze efekty.