Brak nowych powiadomień

Smolna 18, Warszawa

Mezoterapia igłowa od 99,99 zł i więcej w Gabinecie Laluli

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Mezoterapia odmładza i nawilża skórę, a w przypadku skóry głowy pobudza porost włosów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
I
Iwona
1 Oceny1 reviews
grudzień 9, 2020
Paznokcie zrobione niedokładnie. Góry, pagóry. Szybko, bo inna klientka już czekała. Chyba chodzi tu o ilość, a nie jakość. Miła Pani, ale niestety efekt końcowy paznokci fatalny. Mało wyboru kolorów.
replied
View Comment +
K
Kama
8 Oceny4 reviews
październik 15, 2020
Trochę niedokładnie pomalowane paznokcie przez co w niektórych miejscach lakier niedokładnie pokrywa plytke:( zwłaszcza z boku paznokcia. Ale obsługa bardzo mila!
N
Nina
1 Oceny1 reviews
wrzesień 5, 2020
Przytulny salon, sprawna komunikacja z obsługą i przemiła Pani Kosmetyczka :)
replied
View Comment +
M
Monika
2 Oceny2 reviews
sierpień 14, 2020
Polecam!
replied
View Comment +
A
AnnaTOP REVIEWER
29 Oceny17 reviews
lipiec 21, 2020
wspaniale fachowa obsluga tam napewno wroce
replied
View Comment +
M
Marta
2 Oceny2 reviews
lipiec 15, 2020
Świetna obsługa, fajne wnętrze i jakość usług!
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: indywidualnie
  • preparat używany do zabiegu: Revitacare lub Bioskin
  • efekt widoczny już po pierwszym zabiegu; w celu utrzymania efektu zabieg należy powtarzać

Podczas zabiegu za pomocą iniekcji wprowadzany jest w głąb skóry specjalny koktajl witamin i minerałów. Natomiast wywołane podczas zabiegu mikrourazy aktywują procesy regeneracyjne, co poprawia ukrwienie skóry i usprawnia wchłanianie substancji odżywczych. Podczas zabiegu na skórę głowy cebulki włosów zostają pobudzone do szybszego wzrostu.

Warto wiedzieć

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 887 885 775. Podczas rezerwacji należy podać kod grouponu i kod zabezpieczający. Godziny otwarcia salonu: pon.-pt. 9-21, sob.-niedz. 9-17. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gabinet Laluli

Warszawski Gabinet Laluli to miejsce, gdzie można szybko zapewnić sobie piękniejszy wygląd i poprawić samopoczucie. Tutejszą specjalnością jest hybrydowa stylizacja paznokci połączona z pielęgnacją dłoni i stóp oraz zabiegi depilacji ciała (pastą cukrową lub woskiem). Gabinet Laluli oferuje także m.in. hennę i regulację brwi oraz zabiegi oczyszczające i odmładzające skórę.