Gabinet Higieny Stomatologicznej Małgorzata Banach

ul. Adama Grzymały Siedleckiego 26, Bydgoszcz

Przegląd, skaling, polerowanie z fluoryzacją za 99,99 zł w Gabinecie Higieny Stomatologicznej w Bydgoszczy

Wybierz opcję

Wyróżniki

Regularnie wykonywany pakiet higienizacyjny pozwoli zapewnić skuteczną profilaktykę stomatologiczną i pomoże uzyskać efekt bielszych zębów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
kwiecień 28, 2021
Bardzo miła atmosfera. Rzeczowe porady. Zabieg bez stresu. Polecam
replied
View Comment +
G
Guest
1 Oceny1 reviews
kwiecień 27, 2021
Przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm. Moje zęby jeszcze nigdy nie były tak czyste ;)
replied
View Comment +
A
Adrianna
4 Oceny2 reviews
kwiecień 15, 2021
Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalnie. Przyjemna atmosfera, wrażliwość na klienta, finalnie o komfort. Przemiła Pani Małgorzata, duża wiedza i doświadczenie. Z pewnością wrócę.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: przegląd, skaling, polerowanie + fluoryzacja

Dzięki skalingowi można pozbyć się kamienia nazębnego okupującego każdy ząb i najbardziej niedostępne przestrzenie międzyzębowe. Polerowanie pomoże zaś w pozbyciu się przebarwień. Aby wzmocnić szkliwo i zapewnić mu należytą ochronę, potrzeba jeszcze fluoryzacji, która stworzy swoistą barykadę przeciwbakteryjną.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 223 571. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Dni i godziny otwarcia: poniedziałek 9.00-14.00, wtorek 15.00-19.00, środa 18.00-20.00, piątek 13.00-15.00. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gabinet Higieny Stomatologicznej Małgorzata Banach

Prowadzony przez doświadczoną, dyplomowaną higienistkę stomatologiczną gabinet oferuje szereg zabiegów z zakresu profilaktyki stomatologicznej. Na miejscu skorzystać można m.in. z usługi skalingu, piaskowania, fluoryzacji, lakowania. Dodatkowo, zainteresowani mogą zdecydować się na zabieg wybielania zębów.