zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem KATALOG. Wkrótce koniec.

Gabinet higieny stomatologicznej Claudia Śliwińska

Bartnicza 10a, Szczecin

Skaling, polerowanie, fluoryzacja i więcej od 99,99 zł w Gabinecie higieny stomatologicznej Claudia Śliwińska

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany pakiet to sposób na oczyszczenie zębów z kamienia i przebarwień, co stanowić może skuteczną profilaktykę przeciwpróchniczą

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Sylwia
1 Oceny1 reviews
listopad 2, 2021
Jestem bardzo zadowolona 😁 pięknie wyczyszczone ząbki jak perełki! Pani Klaudia wykonała zabieg bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam wszystkim!
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 19, 2021
Profesjonalnie, szybko, niezwykle dokładnie i w sympatycznej atmosferze. Bardzo polecam!
A
Agata
2 Oceny1 reviews
wrzesień 16, 2021
Bardzo miła obsługa! Pani Claudia była bardzo delikatna (mam wrażliwe zęby i dziąsła), dbała o komfort pacjenta podczas zabiegu i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam!
D
Dorotatop reviewer
7 Oceny7 reviews
wrzesień 15, 2021
Mila i profesjonalna obsluga
A
Aleksandra
14 Oceny2 reviews
kwiecień 6, 2021
100% zadowolenia. Wizyta przebiegła sprawnie, fachowo i niezwykle miło
P
Pawel
1 Oceny1 reviews
grudzień 2, 2020
Przemiła obsługa

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: w zależności od opcji, skaling, polerowanie, fluoryzacja, piaskowanie, instruktaż higieniczny, minipasta

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 262 135. Godz. rejestracji: pon. 9-13, wt. 9-13, śr. 9-13, czw. 14-19, pt. 9-13. Przed zakupem grouponu należy telefonicznie sprawdzić dostępność preferowanych terminów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych groupon. Gabinet nieczynny z powodu urlopu w dniach 29.07-6.08.2021. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gabinet higieny stomatologicznej Claudia Śliwińska

W ramach swojej działalności Gabinet higieny stomatologicznej Claudia Śliwińska współpracuje z placówką Medicine Lekarze Specjaliści, która oferuje klientom szeroką gamę usług z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz chirurgii. Doświadczony zespół specjalistów pomaga w leczeniu zębów, profilaktyce i uzupełnianiu ubytków. Oprócz tego na miejscu skorzystać można z konsultacji okulistycznej, ginekologicznej, dermatologiczno-alergologicznej, a nawet rehabilitacji. Placówka oferuje opiekę medyczną na wysokim poziomie, krótkie terminy oczekiwania oraz rodzinną atmosferę.

Nowość

Pracownia RTG, w której można wykonać pełną rentgenodiagnostykę stomatologiczną: pantomogram, telerentgenogram (cefalogram), zdjęcie celowane zęba, zdjęcie skrzydłowo-zgryzowe, zdjęcie stawów skroniowo-żuchwowych, zdjęcie czaszki AP oraz badania EKG, Holter EKG, Holter RR (ciśnienia), Spirometrię.

Dodatkowe informacje dostępne tutaj