Lek. Dent. Paulina Kroczyńska

ul. Ściegiennego 27/2, Szczecin

Do 40% zniżki na Przegląd stomatologiczny (czyszczenie, prześwietlenie, egzamin) w Lek. Dent. Paulina Kroczyńska

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Bogata oferta usług stomatologicznych, które pozwalają zadbać o wygląd i stan uzębienia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu (w zależności od opcji):skaling, piaskowanie, fluoryzacja, przegląd stomatologiczny, instruktaż higieny jamy ustnej
    wypełnienie 1 ubytku
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz 

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Dodatkowa opłata za znieczulenie w wysokości 20 zł. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 333 678 od pon. do pt. w godz. 14-19. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Lek. Dent. Paulina Kroczyńska