Holandia: wycieczka na Festiwal Kwiatów ze zwiedzaniem Amsterdamu i więcej z biurem Wczasyonline24

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
399 zł 50% 200 zł
Kup jako prezent
Już 280 kupionych

Festiwal Kwiatów w Holandii Keukenhof Garden

Keukenhof to jedna z największych wiosennych atrakcji Holandii – na powierzchni 32 hektarów można podziwiać ponad 7 milionów kwitnących tulipanów, żonkili, hiacyntów oraz innych kwiatów cebulowych. Każdego roku miejsce to odwiedzane jest przez przez setki tysięcy turystów z całego świata. W tym roku tematem przewodnim jest Złoty Wiek.

22.04.2017 odbędzie się zaś Parada Kwiatów – na 20 platformach samochodowych podziwiać będzie można wspaniałe rośliny. Paradzie towarzyszyć będą maszerujące orkiestry.

Uczestnicy wycieczki będą mieli również okazję zwiedzić Amsterdam, który stanowi centrum życia kulturalnego Holandii.

Program wycieczki

 1. dzień (piątek): wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd do Holandii.
 2. dzień (sobota): w godzinach rannych przyjazd do Keukenhof – ogrodu, jednej z największych atrakcji Holandii. W godzinach południowych przejazd i udział w Paradzie Kwiatowej (dot. tylko term. 21-23.04.2017), następnie przejazd do Amsterdamu. Zwiedzanie: m.in. Plac Rembrandta, targ kwiatowy, Plac Dam z Pałacem Królewskim oraz legendarne centrum Amsterdamu z Dzielnicą Czerwonych Latarni. Czas wolny. W godzinach późnowieczornych wyjazd do Polski.
 3. dzień (niedziela): powrót do kraju w godzinach przedpołudniowych.

UWAGA:

Program jest ramowy – kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po muzeach i obiektach sakralnych. Obiekty w Amsterdamie podane w programie zwiedzane są z zewnątrz, możliwość wejścia do środka (ew. wstęp dodatkowo płatny) we własnym zakresie.

Rozkład jazdy:

Trasa zachodnia

 • Katowice, DW PKS, godz. 16.00, dopł. 25 zł
 • Gliwice, ul. Rybnicka 158, stacja Shell, godz. 16.30, dopł. 25 zł
 • Wrocław, ul. Petrusewicza k. Aquaparku, godz. 19.00
 • Legnica, godz. 20.30

Trasa centralna

 • Warszawa, ul. Emilii Plater, godz. 13.00, dopł. 40 zł
 • Łódź, DW Łódź Kaliska, godz. 15.00
 • Konin, Września, godz. 17.00-18.30
 • Poznań, ul. Szwedzka k. Obi, godz. 19:30

Opcje

Festiwal Kwiatów w Holandii, wycieczka do Amsterdamu, 1 osoba, trasa zachodnia (wyjazd z Wrocławia, Legnicy) lub trasa centralna (wyjazd z Łodzi, Konina, Wrześni, Poznania)

 • 199 zł zamiast 399 zł za wyjazd w terminie 21.04-23.04.2017, trasa zachodnia
 • 199 zł zamiast 399 zł za wyjazd w terminie 28.04-30.04.2017, trasa zachodnia
 • 229 zł zamiast 450 zł za wyjazd w terminie 21.04-23.04.2017, trasa centralna
 • 229 zł zamiast 450 zł za wyjazd w terminie 28.04-30.04.2017, trasa centralna

W skrócie

Festiwal Kwiatów w Holandii co roku przyciąga setki tysięcy turystów – największy na świecie ogród z kwitnącymi roślinami cebulowymi

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

Festiwal Kwiatów w Holandii Keukenhof Garden ze zwiedzaniem Amsterdamu dla 1 osoby, transport autokarem (klasy LUX, wyjazd według programu podróży, inne miasta na życzenie za dodatkową opłatą), opieka pilota

Do ceny grouponu należy doliczyć obowiązkowe dopłaty – dokładne informacje znajdują się w zakładce Warunki i Szczegóły.

Warunki

Ważność
Groupon ważny na wyjazd w terminie 21.04-30.04.2017 (zależnie od opcji).
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży – numer tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za osobę. Należy wykupić min. 1 groupon, aby dokonać rezerwacji.

Rezerwacja
Rezerwacja konieczna w ciągu 3 dni po zakupie. Przy dokonaniu zakupu oferty na mniej niż 5 dni przed wyjazdem zgłoszenie mailowe musi być przesłane do biura podróży w ciągu 6 godzin. Osobom, które zgłoszą się do biura z grouponami po upływie w/w terminów od zakupu, rezerwacja będzie potwierdzona tylko w przypadku wolnych miejsc.
Rezerwacja jest konieczna mailowo: wczasyonline24@gmail.com. Klienci muszą przesłać do biura podróży e-mail z następującymi informacjami: groupon (w formacie PDF), imię + nazwisko + data urodzenia wszystkich klientów, miejsce wyjazdu, adres co najmniej jednego pasażera, numer telefonu. Modyfikacje zgodnie z ogólnymi warunkami biura.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.

Ograniczenia i dopłaty
Obowiązkowe dopłaty – ubezpieczenie podróżne: 10 zł/osoba (płatne u organizatora po podpisaniu umowy), opłaty za przewodnika, opłaty lokalne, bilety wstępu do Keukenhof Garden: 25 EUR/osoba (płatne u organizatora po podpisaniu umowy). Dla grupy powyżej 48 osób obowiązkowe płatne słuchawki: 2 EUR/osoba (płatne u pilota w autokarze).
Opcjonalne dopłaty – wyjazd z Katowic, Gliwic: +25 zł/osoba, Warszawa: +40 zł/osoba. Możliwość ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy oraz chorób przewlekłych (szczegóły w biurze). Możliwość połączenia trasy zachodniej i centralnej w Katowicach lub Wrocławiu, jeżeli nie będzie wymaganego minimum osób na obu trasach.

Warunki przejazdu
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport (ważne min. 3 miesiące od daty powrotu z wycieczki).

Dodatkowe informacje
Lokalizacja: Amsterdam, Holandia.
Ważność terminu zależna jest od wybranej opcji.

Dodatkowe osoby
Dopłaty do dodatkowych osób: dzieci w standardowej cenie grouponu.
Oferta limitowana dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.