Vienna House Diplomat Prague 4*

Kup jako prezent
Już 40 kupionych

Vienna House Diplomat Prague 4*

Praga jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast Europy. Bogactwo atrakcji może wręcz przyprawić o zawrót głowy. By mieć do nich łatwy dostęp, podczas pobytu w stolicy Czech warto zatrzymać się w Vienna House Diplomat Prague 4*. Luksusowy obiekt znajduje się bowiem w pobliżu zabytkowego centrum Pragi.

Klimatyzowane pokoje superior wyposażone są we wszystko, co czyni pobyt w hotelu wygodnym i komfortowym. Goście mają do dyspozycji łazienkę z suszarką, lodówkę, odtwarzacz DVD, TV satelitarną, szybkie łącze Wi-Fi, telefon, sejf oraz kącik do przygotowania kawy i herbaty.

Aromatycznymi napojami można również cieszyć się w hotelowej kawiarence. Natomiast posiłki są serwowane w elegancko urządzonych restauracjach, z których jedna proponuje dania czeskie, druga przysmaki kuchni śródziemnomorskiej, trzecia zaś potrawy japońskie.

Po dniu pełnym wrażeń warto zrelaksować się w strefie wellness, skąd roztacza się malowniczy widok na Zamek Praski. Pielęgnujące rytuały zregenerują ciało i dodadzą energii. Chcąc zaś zadbać o kondycję, można skierować swoje kroki do centrum fitness.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Zamek na Hradczanach – największy średniowieczny zamek na świecie, który został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Nazywany jest klejnotem czeskiej stolicy. Dawniej stanowił siedzibę królów, a dziś można podziwiać w nim wystawę dotyczącą historii Czech oraz kolekcję sztuki Bohemii.
 • Katedra św. Wita dominująca nad Zamkiem Praskim – największy kościół praski, a zarazem symbol duchowy Czech. W katedrze można podziwiać czeskie klejnoty koronacyjne, a z jej wieży roztacza się widok na całą panoramę miasta.
 • Stare Miasto – jego centrum stanowi Rynek Staromiejski. Najstarsze kamienice pochodzą z XI wieku. Jedną z głównych atrakcji Starówki jest zegar astronomiczny Orloj, który od 600 lat pokazuje dokładny czas oraz położenie ciał niebieskich.
 • Biała Wieża – jej dolna część aż do połowy XVIII wieku służyła jako więzienie, w którym przetrzymywano m.in. Edwarda Kelley’a, alchemika i odkrywcę kamienia filozoficznego.
 • Most Karola – najstarszy i najbardziej rozpoznawalny most w stolicy Czech, wzniesiony w 1397 roku.

Opcje

 • 387 zł zamiast 739 zł za 1 noc
 • 605 zł zamiast 1261 zł za 2 noce
 • 779 zł zamiast 1783 zł za 3 noce

W skrócie

Hotel 4* położony zaledwie kilka kroków od stacji metra Dejvicka i 5 minut od centrum Pragi

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: pobyt dla 2 osób w pokoju superior, codzienne śniadania, 1 powitalna kolacja romantyczna z 3 dań dla 2 osób, dostęp do centrum fitness, Wi-Fi, parking zewnętrzny

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 16-12
 • Zwierzęta: 15 euro/zwierzę/doba (płatne na miejscu po przyjeździe)
 • Wi-Fi: w cenie
 • Parking: w cenie
 • Personel mówi w języku francuskim, angielskim i hiszpańskim

Warunki

Ważność
Groupon ważny od 01.11.2016 do 13.04.2017.
Terminy wyłączone: 02-03.12.2016, 09-10.12.2016, 30-31.12.2016, 01.01.2017.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 2 osoby.

Rezerwacja
Rezerwacja jest konieczna: tel. +420 296 559 197 lub mailowo: groupon@diplomathotel.cz. Należy dołączyć zakupiony groupon.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Limit grouponów na pobyt: 1.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Praga, Polska.
Opłata klimatyczna: 0,60 euro/osoba/doba, płatne na miejscu.
Ważny na pobyt w pokoju superior dla 2 osób.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie: 2 osoby.
Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 niemowlę albo 2 osoby dorosłe + 1 osoba dorosła lub dziecko.
Dzieci poniżej 12 lat: 15 euro/osoba/doba na dodatkowym łóżku.
Dziecko w wieku 12 lat i osoby starsze: 30 euro/osoba/doba na dodatkowym łóżku.
Śniadanie dla dziecka do 6 lat włącznie: bezpłatnie.
Śniadanie dla osoby powyżej 6 lat: 10 euro/osoba/doba.
Niemowlęta poniżej 24 miesięcy: bezpłatnie.

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju superior.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Komentarze

26 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

KG

Katarzyna G. · 1 reviews
· Reviewed 11 listopada 2017
Wszystko ok. Bardzo dobre śniadania...

KJ

Kamil J. · 1 reviews
· Reviewed 9 listopada 2017
Wszystko co tylko człowiek może zapragnąć zjeść na śniadanie. Na ciepło, zimno, słono, słodko, kwaśnie, mięsnie, wegetariańsko. Różnorodnie, suto i bardzo smacznie. Jeśli chodzi o kolację w ramach vouchera, to troszkę gorzej. Dania podane w sposób wykwintny, co skutkowało rzecz jasna dość małymi porcjami. Smak wporządku. Warunki w samym hotelu (pokój o wyższym standardzie) bardzo przyzwoite, duże, wygodne łóżko. Łazienka mała i w nieco przestarzałym stylu, niemniej czysto. Lokalizacja bardzo dobra, zaraz obok przystanku metra i tramwaju, a więc szybki dostęp do najważniejszych miejsc na mapie pięknej Pragi. Polecam.

AA

Aleksandra A. · 1 reviews
· Reviewed 29 października 2017
Restauracja
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.