Vienna House Diplomat Prague 4*

Kup jako prezent
Już 40 kupionych

Vienna House Diplomat Prague 4*

Praga jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast Europy. Bogactwo atrakcji może wręcz przyprawić o zawrót głowy. By mieć do nich łatwy dostęp, podczas pobytu w stolicy Czech warto zatrzymać się w Vienna House Diplomat Prague 4*. Luksusowy obiekt znajduje się bowiem w pobliżu zabytkowego centrum Pragi.

Klimatyzowane pokoje superior wyposażone są we wszystko, co czyni pobyt w hotelu wygodnym i komfortowym. Goście mają do dyspozycji łazienkę z suszarką, lodówkę, odtwarzacz DVD, TV satelitarną, szybkie łącze Wi-Fi, telefon, sejf oraz kącik do przygotowania kawy i herbaty.

Aromatycznymi napojami można również cieszyć się w hotelowej kawiarence. Natomiast posiłki są serwowane w elegancko urządzonych restauracjach, z których jedna proponuje dania czeskie, druga przysmaki kuchni śródziemnomorskiej, trzecia zaś potrawy japońskie.

Po dniu pełnym wrażeń warto zrelaksować się w strefie wellness, skąd roztacza się malowniczy widok na Zamek Praski. Pielęgnujące rytuały zregenerują ciało i dodadzą energii. Chcąc zaś zadbać o kondycję, można skierować swoje kroki do centrum fitness.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Zamek na Hradczanach – największy średniowieczny zamek na świecie, który został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Nazywany jest klejnotem czeskiej stolicy. Dawniej stanowił siedzibę królów, a dziś można podziwiać w nim wystawę dotyczącą historii Czech oraz kolekcję sztuki Bohemii.
 • Katedra św. Wita dominująca nad Zamkiem Praskim – największy kościół praski, a zarazem symbol duchowy Czech. W katedrze można podziwiać czeskie klejnoty koronacyjne, a z jej wieży roztacza się widok na całą panoramę miasta.
 • Stare Miasto – jego centrum stanowi Rynek Staromiejski. Najstarsze kamienice pochodzą z XI wieku. Jedną z głównych atrakcji Starówki jest zegar astronomiczny Orloj, który od 600 lat pokazuje dokładny czas oraz położenie ciał niebieskich.
 • Biała Wieża – jej dolna część aż do połowy XVIII wieku służyła jako więzienie, w którym przetrzymywano m.in. Edwarda Kelley’a, alchemika i odkrywcę kamienia filozoficznego.
 • Most Karola – najstarszy i najbardziej rozpoznawalny most w stolicy Czech, wzniesiony w 1397 roku.

Opcje

 • 387 zł zamiast 739 zł za 1 noc
 • 605 zł zamiast 1261 zł za 2 noce
 • 779 zł zamiast 1783 zł za 3 noce

W skrócie

Hotel 4* położony zaledwie kilka kroków od stacji metra Dejvicka i 5 minut od centrum Pragi

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: pobyt dla 2 osób w pokoju superior, codzienne śniadania, 1 powitalna kolacja romantyczna z 3 dań dla 2 osób, dostęp do centrum fitness, Wi-Fi, parking zewnętrzny

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 16-12
 • Zwierzęta: 15 euro/zwierzę/doba (płatne na miejscu po przyjeździe)
 • Wi-Fi: w cenie
 • Parking: w cenie
 • Personel mówi w języku francuskim, angielskim i hiszpańskim

Warunki

Ważność
Groupon ważny od 01.11.2016 do 13.04.2017.
Terminy wyłączone: 02-03.12.2016, 09-10.12.2016, 30-31.12.2016, 01.01.2017.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 2 osoby.

Rezerwacja
Rezerwacja jest konieczna: tel. +420 296 559 197 lub mailowo: groupon@diplomathotel.cz. Należy dołączyć zakupiony groupon.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Limit grouponów na pobyt: 1.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Praga, Polska.
Opłata klimatyczna: 0,60 euro/osoba/doba, płatne na miejscu.
Ważny na pobyt w pokoju superior dla 2 osób.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie: 2 osoby.
Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 niemowlę albo 2 osoby dorosłe + 1 osoba dorosła lub dziecko.
Dzieci poniżej 12 lat: 15 euro/osoba/doba na dodatkowym łóżku.
Dziecko w wieku 12 lat i osoby starsze: 30 euro/osoba/doba na dodatkowym łóżku.
Śniadanie dla dziecka do 6 lat włącznie: bezpłatnie.
Śniadanie dla osoby powyżej 6 lat: 10 euro/osoba/doba.
Niemowlęta poniżej 24 miesięcy: bezpłatnie.

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju superior.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Komentarze

30 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Relevant Reviews

S

Sebastian · 1 reviews
· Reviewed 24 maja 2018
Polecam

K

Katarzyna · 1 reviews
· Reviewed 11 listopada 2017
Wszystko ok. Bardzo dobre śniadania...

K

Kamil · 1 reviews
· Reviewed 9 listopada 2017
Wszystko co tylko człowiek może zapragnąć zjeść na śniadanie. Na ciepło, zimno, słono, słodko, kwaśnie, mięsnie, wegetariańsko. Różnorodnie, suto i bardzo smacznie. Jeśli chodzi o kolację w ramach vouchera, to troszkę gorzej. Dania podane w sposób wykwintny, co skutkowało rzecz jasna dość małymi porcjami. Smak wporządku. Warunki w samym hotelu (pokój o wyższym standardzie) bardzo przyzwoite, duże, wygodne łóżko. Łazienka mała i w nieco przestarzałym stylu, niemniej czysto. Lokalizacja bardzo dobra, zaraz obok przystanku metra i tramwaju, a więc szybki dostęp do najważniejszych miejsc na mapie pięknej Pragi. Polecam.
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.