Czechy, Karlowe Wary: 2 noce dla 1 lub 2 osób ze śniadaniami, spa i więcej w Savoy Westend Hotel 5*

Czechy, Karlowe Wary: 2 noce w hotelu 5* ze spa

(2 Opinii)

od 1 099 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
2 527 zł 57% 1 428 zł
Kup jako prezent
Już 10 kupionych

Savoy Westend Hotel 5*

Savoy Westend Hotel 5* jest jednym z najpiękniejszych resortów w całej Europie. Usytuowany jest w elitarnej, historycznej części miasta i składa się z kilku pięknych willi w stylu Art Nouveau.

Każdy pokój posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizję satelitarną i sejf. W łazienkach znajdują się suszarki do włosów oraz kosmetyki. Ponadto dla wygody gości pokoje wyposażono m.in. w szlafrok i pantofle, zestaw do prasowania oraz do parzenia kawy lub herbaty. Pokój junior suite posiada ponadto 2 łazienki i balkon, a apartamenty są luksusowo urządzone i znajduje się w nich kuchnia.

Restauracja Savoy oferuje dania międzynarodowe, w tym potrawy mięsne, owoce morza i dziczyznę.

Resort łączy tradycyjne zabiegi spa z nowoczesnymi metodami leczenia. Tutejsi eksperci specjalizują się w balneologii, a laboratorium współpracuje z ośrodkami diagnostycznymi w kraju i za granicą. W ofercie dostępnych jest ponad 200 zabiegów spa, wellness i kosmetycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Hotel jest dobrze przygotowany również na przyjęcie najmłodszych gości. Na życzenie dostępne są w pokojach łóżeczka, a w restauracji wysokie krzesełka i specjalne menu. Na basenie nie brak atrakcji dla dzieci, a w bezpośrednim sąsiedztwie resortu jest plac zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami i drabinkami.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Kolumnady – Sadowa, Targowa, Młyńska, Zamkowa, Zdrojowa – 13 bijących źródeł zostało ujętych w specjalnie wybudowanych pijalniach wód. Wody wykorzystywane są m.in. do leczenia schorzeń układu pokarmowego.
 • Neorenesansowa kwatera główna Becherovki z końca XIX w. – siedziba firmy produkującej likier i poświęcone mu muzeum.
 • Wieża widokowa Diana – powstała w latach 1912-1914 i znajduje się na wysokości 556 m n.p.m. Z platformy widokowej rozciąga się panorama na Karlowe Wary, a przy dobrej pogodzie widać wierzchołki bawarskiego Fichtelbergu.
 • Mariańskie Łaźnie – najpiękniejsza w Czechach kolumnada oraz cerkiew z cennym ikonostasem, nawiązującym do form bizantyjskich kościołów.

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • Pakiet Deluxe: 2 noce dla 1 lub 2 osób w pokoju comfort, codzienne śniadania w formie bufetu, 1 kieliszek wina musującego jako drink powitalny w barze, kolacja w dniu przyjazdu w restauracji Savoy w formie bufetu, 1 x bilet na kolejkę linową do wieży obserwacyjnej Diana dla każdej osoby, dostęp do z 25-metrowego basenu, sauny, łaźni parowej, whirlpool, kąpieli Kneippa, kąpieli kontrastowych, centrum fitness, 25% zniżki na zabiegi spa i masaże.

 • Pakiet VIP: 2 noce dla 1 lub 2 osób w pokoju junior suite/suite/apartment, codzienne śniadania w formie bufetu, 1 kieliszek wina musującego jako drink powitalny w barze, niespodzianka powitalna, kolacja w dniu przyjazdu w restauracji Savoy w formie bufetu, 1 x lunch w restauracji Savoy w formie bufetu, 1 x kolacja przy świecach w restauracji Savoy (napoje nie są wliczone w cenę), 1 x koktajl w porze wieczornej, 1 x gorąca kąpiel wiosenna, 1 x masaż klasyczny (pleców i układu mięśniowo-szkieletowego), 1 kąpiel parafinowa dla dłoni – dla kobiet (dla 1 os. w pokoju 2-os.), 1 x bilet na kolejkę linową do wieży obserwacyjnej Diana dla każdej osoby, dostęp do z 25-metrowego basenu, sauny, łaźni parowej, whirlpool, kąpieli Kneippa, kąpieli kontrastowych, centrum fitness.

Opcje

 • 1099 zł zamiast 2527 zł za 2 noce – 1 osoba – pokój comfort single – śniadania – pakiet Deluxe
 • 1259 zł zamiast 3369 zł za 2 noce – 2 osoby – pokój comfort double – śniadania – pakiet Deluxe
 • 2939 zł zamiast 7832 zł za 2 noce – 1 osoba – single junior suite/suite/apartament – śniadania – pakiet VIP
 • 3779 zł zamiast 8253 zł za 2 noce – 2 osoby – double junior suite/suite/apartament – śniadania – pakiet VIP

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 14-12
 • Zwierzęta: 820 CZK/zwierzę/dzień (hotel musi potwierdzić rezerwację przed przyjazdem)
 • Wi-Fi: bezpłatnie
 • Parking płatny dodatkowo
 • Personel mówi po czesku, angielsku, niemiecku, rosyjsku

Warunki

Ważność
Groupon ważny w terminie od do 31.03.2018.
Terminy wyłączone: 27.01.-03.02.2018 i 31.12.2017-7.1.2018.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 1 lub 2 osoby.

Rezerwacja.
Rezerwacja jest konieczna: tel. +420 359 018 888 lub mailowo: reservation@savoywestend.cz. Należy dołączyć zakupiony groupon.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Ograniczenia i dopłaty
Parking: możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym lub poza nim: 15 EUR/dzień. Należy zarezerwować miejsce parkingowe z wyprzedzeniem, ponieważ liczba miejsc parkingowych jest ograniczona.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Karlowe Wary, Czechy.
Opłata klimatyczna: w cenie.
Ważny na pobyt w pokoju junior suite/suite/apartamencie lub pokoju comfort dla 1 albo 2 osób.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie w pokoju comfort: 1 lub 2 osoby (zależnie od wybranej opcji), w pokoju junior suite/suite/apartamencie: 1 lub 2 osoby (zależnie od wybranej opcji).
Maksymalne obłożenie w pokoju comfort: 2 osoby + 1 niemowlę lub 1 dziecko albo 1 osoba dorosła, w pokoju junior suite/suite/apartamencie: 3 osoby dorosłe (2 osoby na łóżku głównym, 1 osoba na dodatkowym łóżku 215 x 90 cm) + 2 dzieci (na rozkładanej sofie 175 x 143 cm).
Dziecko poniżej 3 lat: bezpłatnie, łóżeczko dla niemowląt.
Dziecko od 3 do poniżej 16 lat: 2160 CZK/noc, łóżko i śniadanie.
Osoba od 16 lat: 3240 CZK/noc, łóżko i śniadanie.
Dodatkowe osoby muszą zostać potwierdzone w recepcji przed przyjazdem, płatne bezpośrednio w hotelu.
Łóżeczko dla dziecka (w zależności od dostępności) musi zostać potwierdzone z recepcją przed przyjazdem (bezpłatnie).

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju junior suite/suite/apartment lub pokoju comfort. Ograniczona dostępność dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.