Wybierz opcję
Ponad 80 odsłon dziś, więc działaj teraz!
Groupon Travel - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kołobrzeg: 2-7 nocy z wyżywieniem, rehabilitacją i wellness dla 2 osób w Sanatorium Uzdrowiskowym Bałtyk

NIŻSZA CENA Kołobrzeg: 2-7 nocy z wyżywieniem, rehabilitacją, wellness

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • 2-7 nocy dla 2 osób w pokoju standard 2-osobowym z widokiem na park (w Bałtyku II; goście kwaterowani są w budynku bocznym oraz w budynku głównym w miarę dostępności pokojów)
 • FB: śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu (pakiet rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu); posiłki serwowane zgodnie z aktualnymi zaleceniami administracyjnymi i wytycznymi GIS (napoje do posiłków – śniadanie: woda, 2 napoje z dystrybutora, herbata, kawa; obiad: woda, 2 napoje z dystrybutora; kolacja: woda, 2 napoje z dystrybutora, herbata, kawa)
 • 1 x konsultacja medyczna
 • doraźna opieka pielęgniarska
 • 1 zabieg medyczny dziennie wykonywany w dni robocze (zalecony przez lekarza spośród określonego pakietu zabiegów; z wyłączeniem dni przyjazdu i wyjazdu)
 • 1 x seans w grocie solnej (30 min)
 • zewnętrzne inhalacje solankowe (sezon wiosenno-letni)
 • korzystanie z kompleksu basenów Morska Odyseja – 1,5 godz./osoba /dzień, po przekroczeniu 1,5 godz. usługa płatna zgodnie z cennikiem (pełnowymiarowy basen pływacki 25 m x 12,5 m, basen solankowy, zjeżdżalnia wodna o długości 60 m, jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa, sauna na podczerwień),

Ze względu na obecną sytuację w wyniku obowiązujących obostrzeń sanitarnych korzystanie z niektórych zabiegów i usług może okazać się niemożliwe lub podlegać ograniczeniom, na co obiekt nie ma wpływu. W związku z powyższym wykupując pobyt, gość akceptuje te zasady i nie będzie zgłaszał z tego tytułu zastrzeżeń lub roszczeń. Personel obiektu dziękuje za zrozumienie.

Ważność:

 • groupon ważny do 31.03.2022.

Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów.

Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych.

Sanatorium

Dzięki dogodnemu położeniu nad samym morzem, Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk oferuje kontakt z naturą, a zarazem szybki dostęp do najważniejszych atrakcji Kołobrzegu. Codziennie gości może kołysać do snu i delikatnie budzić szum morskich fal.

Pokoje zostały wyposażone w wygodne łóżka, antyalergiczną pościel, telewizor, Wi-Fi, telefon, lodówkę i suszarkę do włosów.

W menu restauracji królują dania kuchni polskiej, ale na życzenie gości można dostosować potrawy do ich dietetycznych potrzeb. W ciągu dnia warto odwiedzić również kawiarnię, a wieczorem zrelaksować się w barze.

Ośrodek dysponuje nowoczesnym i bardzo dobrze wyposażonym zapleczem rehabilitacyjnym. Liczne zabiegi odnowy biologicznej, wellness i rehabilitacyjne przyczyniają się do złagodzenia lub usunięcia dolegliwości oraz pozwalają dogłębnie się zrelaksować. W ramach oferty przewidziane są kuracje dobrane na miejscu przez lekarzy indywidualnie do potrzeb każdej osoby.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Latarnia w Kołobrzegu – budowla obronna z 26-metrową wieżą. Zasięg światła latarni wynosi ok. 19 mil morskich.
 • Złota Uliczka w Kołobrzegu z odtworzoną przedwojenną zabudową.
 • Port nad ujściem rzeki Parsęty – można podziwiać tu okręty wojenne, popłynąć żaglowcem (z portu organizowane są jednodniowe rejsy na wyspę Bornholm).
 • Rejsy na Bornholm – duńska wysepka prezentuje harmonijne połączenie natury i kultury oraz kusi imponującą liczbą zabytków – do najcenniejszych należą jedyne w Skandynawii białe romańskie kościoły z XII wieku i ruiny zamku Hammershus. Wyspę od Kołobrzegu dzieli ok. 100 km.
 • Promenada Wydmowa nad Bałtykiem – ma 2 km długości, wzdłuż promenady na turystów czekają kawiarenki, puby, smażalnie ryb i sklepiki z pamiątkami.

Opcje

2 osoby – pokój standard – FB – do 31.03.2023

 • 1 035 zł za 2 noce
 • 1 495 zł za 3 noce
 • 2 390 zł za 5 nocy
 • 3 205 zł za 7 nocy

Udogodnienia

 • Doba sanatoryjna: 15-11
 • Wi-Fi: w cenie
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Parking: 49 zł/doba
 • Transfer: brak

Warunki

Ważność
Groupon ważny do 31.03.2023.
Terminy wyłączone: 24.12.2022-01.01.2023.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 2 osoby.

Rezerwacja
Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 94 355 34 44, +48 94 355 34 34 lub mailowo: subaltyk.marketing@subaltyk.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Kołobrzeg, Polska.
Opłata klimatyczna: 4,80 zł/osoba/doba, płatne na miejscu.
Ważny na pobyt w pokoju standard 2-osobowym dla 2 osób.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie: 2 osoby.
Maks. obłożenie: 2 osoby + 1 dziecko na dostawce + 1 dziecko do 4 lat bez łóżka lub 3 os. dorosłe.

* dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami: bezpłatnie
* 30 zł/doba: koszt dostawki lub łóżeczka dla dzieci do 3 lat
* dzieci 4-11 lat: 119 zł/doba z wyżywieniem
* dostawka dla osoby od 12 lat: 210 zł/doba z wyżywieniem
* dopłata do pokoju od strony morza 99 zł/pokój/doba

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard 2-osobowym. Ograniczona dostępność dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
W
Wiesława
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 23, 2021
Miła obsługa, baza zabiegowa, basen sportowy, smaczne jedzonko, położenie