Karnawał w Wenecji: 3- lub 5-dniowa wycieczka dla 1 osoby z opcją noclegu, transportem autokarem i więcej

Karnawał w Wenecji: 3- lub 5-dniowa wycieczka

40+ kupionych

Karnawał

Karnawał w Wenecji ma swoje tradycje już w XI wieku, a co roku 12 milionów turystów ulega czarowi tego niezwykłego okresu i związanych z nim licznych atrakcji. Karnawał w Wenecji to zjawiskowe przedstawienie, którego symbolem jest maska.

Karnawał express

 • Dzień 1.: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd do Włoch.
 • Dzień 2.: Przyjazd do Wenecji. Czas wolny na poranną toaletę. Zwiedzanie miasta; w programie m. in. rejs tramwajem wodnym po kanałach Wenecji, Plac św. Marka, Most Rialto, Most Westchnień, Canale Grande. Uczestnictwo w Paradzie Masek na Placu św. Marka. Wyjazd z Wenecji w godzinach wieczornych.
 • Dzień 3.: Przyjazd do Polski w godzinach rannych/przedpołudniowych.

Karnawał z noclegami

 • Dzień 1.: Wyjazd z miejsca zbiórki zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.
 • Dzień 2.: Przejazd do Werony, zwiedzanie: amfiteatr z I wieku, Piazza delle Erbe z malowniczym targiem, Plac Dantego, Dom Julii na Via Capello, kościółek Santa Maria Antica z grobowcami Scaligerich. Zakwaterowanie w hotelu (hotel Nuovo Sole, Via Madonna, 332, 37051 Bovolone lub inny o podobnym standardzie), obiadokolacja, nocleg.
 • Dzień 3.: Śniadanie. Przejazd do Vicenzy. Zwiedzanie miasta: Teatro Olimpico, Kościół Korony Cierniowej, Piazza dei Signori, Basilica Palladiana, Palazzo del Capitano, Katedra, Palazzo Chiericati. Przejazd do Wenecji. Udział w imprezach kończących włoski karnawał (w tym słynne parady masek, teatr dell’arte i inne). Czas wolny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 • Dzień 4.: Śniadanie. Przejazd do Wenecji: przepłynięcie statkiem na Plac św. Marka. Zwiedzanie miasta: Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Pałac Dożów. Most Akademii, Campo San Stefano, teatr operowy La Fenice, Most Westchnień, Wieża Zegarowa, Dzwonnica i więcej. Spacer uliczkami miasta przez dzielnicę i Most Rialto do dzielnicy S. Polo. Wyjazd z Wenecji w godzinach wieczornych.
 • Dzień 5.: Powrót do kraju w godzinach popołudniowych.

Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym; kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • Karnawał w Wenecji dla 1 osoby: podróż ekspresowa (bez zakwaterowania) lub standardowa – 5-dniowa wycieczka z 2 noclegami w pokoju 2-os. ze śniadaniem lub HB (śniadanie i obiadokolacja), transport autokarem (zgodnie z rozkładem jazdy), opieka pilota podczas całej podróży

Do ceny grouponu należy doliczyć obowiązkowe dopłaty – dokładne informacje znajdują się w zakładce Warunki i Szczegóły.

Opcje:

 • 199 zł za 3-dniową ekspresową wycieczkę Karnawał w Wenecji dla 1 osoby, 01.03-03.03.2019, transport autokarem
 • 279 zł za 5-dniową wycieczkę Karnawał w Wenecji dla 1 osoby, 02.03-06.03.2019, transport autokarem, śniadania, 2 noclegi
 • 379 zł za 5-dniową wycieczkę Karnawał w Wenecji dla 1 osoby, 02.03-06.03.2019, transport autokarem, HB, 2 noclegi

Udogodnienia

 • Wi-Fi: brak
 • Personel hotelu mówi po włosku, angielsku
 • Zwierzęta: niedozwolone

Warunki

Ważność
Groupon ważny na wyjazd w terminie: 01.03-03.03.2019 lub 02.03-06.03.2019.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży – numer tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za osobę, bazując o noclegi dla 2 osób. Przy opcji z noclegami należy wykupić min. 2 groupony, aby dokonać rezerwacji. W przypadku rezerwacji dla 1 osoby w pokoju jednoosobowym, należy kupić 1 groupon i dopłacić za pokój jednoosobowy (200 zł). W przypadku rezerwacji dla 1 osoby w pokoju w oparciu o współdzielenie, należy wykupić 1 groupon i dopłacić 50 zł.
Kontakt dla klientów (pytania o szczegóły wyjazdu itp.): tel. +48 32 209 78 78, +48 32 258 35 24 lub mailowo: kupon@indexpolska.com.pl.

Rezerwacja
Rezerwacja konieczna w ciągu 3 dni od zakupu.
Rezerwacja jest konieczna przez: formularz. Klienci muszą wysłać do biura podróży e-mail z grouponem (jako plik pdf).
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Polityka modyfikacji: zgodnie z ogólnymi warunkami biura.

Ograniczenia i dopłaty
Dopłaty obowiązkowe – ubezpieczenie podróżne: wycieczka ekspresowa: 40 zł/osoba, 5-dniowa wycieczka: 50 zł/osoba; transport wodny do centrum Wenecji, usługi przewodników turystycznych + zestaw słuchawkowy (płatny u pilota w dniu wyjazdu): 40 euro/osoba; opłaty administracyjne obejmują podatki miejskie – 5-dniowa wycieczka: 70 euro/osoba; Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.
Dopłaty opcjonalne: wyjazd z innych miast zgodnie z rozkładem jazdy: http://www.indexpolska.com.pl/PDF/rozklad_wyc.pdf, pokój jednoosobowy: +200 zł/osoba (5-dniowa wycieczka), zakwaterowanie w pokoju ze współdzieleniem: + 50 zł/osoba (5-dniowa wycieczka), trzecia osoba dorosła lub dzieci: bez zniżek (standardowa cena grouponu); opłaty za wstęp do zabytków: ok. 45 euro/osoba (5-dniowa wycieczka; szczegóły u organizatora).
Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny imprezy.
Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też należy powiększyć fundusz na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

Warunki przejazdu
Zgodnie z rozkładem jazdy.
Dokumenty: obowiązkowy jest paszport lub dowód osobisty. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek: ok. 30 min.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja: Wenecja, Włochy.
Ważność terminu zależna jest od wybranej opcji.
Groupon ważny dla 1 osoby.

Faktury za wyjazd wystawiane są na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prośba o wypełnienie formularza.
Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie https://www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych.

Dodatkowe osoby
5-dniowa wycieczka do Wenecji: obłożenie minimalne w pokoju: 2 osoby, obłożenie maks.: 3 osoby. Pokój jednoosobowy dostępny za dodatkową opłatą.

Zaoferowane Państwu połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302.

W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Przedsiębiorstwo INDEX BIURO PODRÓŻY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA będzie ponosiło pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej.

Ponadto, zgodnie z wymogami prawa biuro podróży posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwa wpłat i – jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej – zapewnienia Państwu powrotu do kraju w przypadku, gdyby biuro się niewypłacalne.

Biuro podróży zabezpieczyło się na wypadek niewypłacalności w firmie SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna. Podróżni mogą skontaktować się z tym podmiotem (ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa, Polska; kupon@indexpolska.com.pl, tel. +48 22 50 56 100 lub + 48 22 50 56 506) lub, w stosownych przypadkach, z właściwym organem, jeśli usługi zostały niewykonane z powodu niewypłacalności biura podróży.

Więcej informacji dotyczących najważniejszych praw zgodnie z dyrektywą (UE) 2015/2302 tutaj


Oferta limitowana dla tych terminów.
Cena za osobę, pobyt w pokoju 2-osobowym.
Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.