AquaCity Poprad

Kup jako prezent
Już 1 000 kupionych

Park wodny

Wodne szaleństwo z miejsca wprawia w pozytywny nastrój. Warto się o tym przekonać w słowackim AquaCity Poprad. Czynny cały rok aquapark oferuje mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nowoczesny AquaCity Poprad to całoroczny kompleks kąpieliskowy położony na wysokości 672 m n.p.m. u podnóża Tatr Wysokich – tylko 50 km od polskiej granicy. Woda w basenach wydobywana jest na głębokości ok. 1300 m i zawiera ponad 20 różnych minerałów działających korzystnie na zdrowie. W trakcie procesu technologicznego schładzana jest z temperatury 50°C do 36-38°C. Aby zminimalizować konieczność użycia chloru, baseny posiadają powierzchnię nierdzewną. Z kolei do dezynfekcji używane jest promieniowanie UV łagodne dla skóry i dla oczu.

Nowoczesny budynek jako podstawowe źródło energii wykorzystuje promieniowanie słoneczne oraz wodę termalną. Stąd główną atrakcją są relaksacyjne baseny termalne z wodą o temperaturze 30-34°C. Oferują masaże wodne i powietrzne, leżanki z masażem perełkowym, dysze wodne, specjalne światła do leczniczej chromoterapii i wiele innych atrakcji. Kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire zapewniają dogłębny relaks. Nie zapomniano jednak o tych, którzy preferują aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. W AquaCity Poprad przez cały rok funkcjonuje zewnętrzny, siedzący basen relaksacyjny oraz rekondycyjny pływacki. Ten ostatni zainteresuje zwłaszcza aktywnych sportowców. Z kolei dzieci chętnie będą spędzać czas w basenie Wyspa Skarbów. Warto wspomnieć, że woda termalna w aquaparku działa leczniczo i pomaga przy problemach układu ruchowego, oddechowego, nerwowego i przy kłopotach z krążeniem krwi.

Wśród atrakcji dostępnych w AquaCity Poprad są:

 • Zjeżdżalnie – kilkumetrowe, całoroczne, strome konstrukcje, które posiadają mnóstwo zakrętów i niespodzianek.
 • Blue Diamond I – delikatnie podświetlone baseny wypełnione bogato zmineralizowaną wodą, z atrakcjami wodnymi, jacuzzi, dyszami do masażu i prądami wodnymi, stanowi odpowiednie miejsce do wypoczynku, pływania lub spotkania z przyjaciółmi.
 • Blue Diamond II – basen termalny z barem bezpośrednio w wodzie, dzięki czemu podczas kąpieli lub relaksu na krzesłach barowych zanurzonych w wodzie można rozkoszować się orzeźwiającymi drinkami i cieszyć się chwilą.
 • Basen dziecięcy Treasure Island – nowa strefa dla dzieci z tarasem wypoczynkowym i licznymi atrakcjami została pomyślana jako miejsce nie tylko dla maluchów, lecz również dla dorosłych (do wyboru m.in. rejs zabytkowym statkiem, programy animacyjne i weekendowe zabawy dla dzieci, żółwie i rybki Nemo oraz legwan z archipelagu Galapagos, czyli maskotka Treasure Island).

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Opcje

Pakiet Aqua:

 • 59 zł zamiast 95 zł za 1 bilet dla 1 osoby,
 • 119 zł zamiast 189 zł za 1 bilet dla 2 osób,
 • 245 zł zamiast 378 zł za 1 bilet dla 4 osób.

Pakiet Vital:

 • 95 zł zamiast 146 zł za 1 bilet dla 1 osoby,
 • 189 zł zamiast 292 zł za 1 bilet dla 2 osób,
 • 375 zł zamiast 585 zł za 1 bilet dla 4 osób.

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • bilet wstępu do AquaCity Poprad dla 1, 2 lub 4 osób – pakiet Aqua lub Vital do 29.03.2018.

Pakiet Aqua: całodniowy wstęp do aquparku na wszystkie strefy (wszystkie 3 baseny termalne zewnętrzne i 2 baseny termalne wewnętrzne Blue Diamond, 2 wewnętrzne baseny relaksacyjne Blue Sapphire z chromoterapią i pokazem laserowym 3D, basen dla dzieci Treasure Island, 50-metrowy basen, wodne zjeżdżalnie, sauna parowa).

Pakiet Vital (dla osób powyżej 12 lat): całodniowy jednorazowy wstęp do Fire & Water Wellness & Spa – 8 saun i inhalacji (sauny: ceremonialna, solna, miętowa, sucha oraz infra; inhalacje: kwiatowa, ziołowa, solna), jaskinia lodowa, pokoje do odpoczynku i zabawy z łóżkami wodnymi, saunarium, wir wodny, śnieżny raj, tepidarium. Wstęp do wszystkich zakrytych i odkrytych basenów w parku wodnym, odkryte baseny termalne: baseny Blue Sapphire z pokazem laserowym, baseny Blue Diamond z drink barami, 50-metrowy kryty basen, zjeżdżalnie wodne, basen dla dzieci, basen dla dzieci Treasure Island, sauna parowa.

Udogodnienia

 • Godziny otwarcia aquaparku: 10-21
 • Godziny korzystania z pakietu Vital: pon.-czw. 14-21, pt.-niedz. 10-21
 • Pakiet Vital tylko dla osób powyżej 12 lat
 • Park z wodami termalnymi, 9 basenów pływackich i relaksacyjnych o temp. 30-38°C
 • Zjeżdżalnie i wodne atrakcje, pokaz laserowy 3D w basenach relaksacyjnych
 • Wi-Fi: dostępne
 • Personel mówi w języku angielskim i polskim
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Transfer z/do obiektu: niedostępny

Warunki

Ważność
Groupon ważny w terminie 07.01.2018-29.03.2018.
Cena za 1, 2 lub 4 osoby.

Rezerwacja
Brak konieczności wcześniejszej rezerwacji – groupon jest biletem. Przy wejściu należy okazać wydrukowany groupon.
Dodatkowe informacje: tel. +421 52 78 51 111 lub mailowo: info@aquacity.sk.
Grouponów nie można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Ograniczenia i dopłaty
Pakiet Vital tylko dla osób powyżej 12 lat.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja: Poprad, Słowacja.
Brak opłaty klimatycznej.
Bilety dla 1, 2 lub 4 osób.
Dodatkowe osoby zgodnie z cennikiem.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Komentarze

103 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

L

Lidia · 1 reviews
· Reviewed 2 dni temu
baseny

KM

KRZYSZTOF M. · 1 reviews
· Reviewed 11 kwietnia 2018
nie wiem

JC

Justyna C. · 1 reviews
· Reviewed 2 kwietnia 2018
Szczerze polecam, ogromna ilość basenów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Strefa saun jak najbardziej zachęca do odwiedzenia kolejny raz tego miejsca.
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.