Słowacja: bilet do term AquaCity Poprad dla 1, 2 lub 4 osób

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
95 zł 51% 48 zł
Kup jako prezent
Już 1 000 kupionych

Sprawdź ofertę na Horizont Resort 4*

AquaCity Poprad

Wodne szaleństwo z miejsca wprawia w pozytywny nastrój. Warto się o tym przekonać w słowackim AquaCity Poprad. Czynny cały rok aquapark oferuje mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nowoczesny AquaCity Poprad to całoroczny kompleks kąpieliskowy położony na wysokości 672 m n.p.m. u podnóża Tatr Wysokich – tylko 50 km od polskiej granicy. Woda w basenach wydobywana jest na głębokości 1300 m i zawiera ponad 20 różnych minerałów działających korzystnie na zdrowie. W trakcie procesu technologicznego schładzana jest z temperatury 50°C do 36-38°C. Aby zminimalizować konieczność użycia chloru, baseny posiadają powierzchnię nierdzewną. Z kolei do dezynfekcji używane jest promieniowanie UV łagodne dla skóry i dla oczu.

Nowoczesny budynek jako podstawowe źródło energii wykorzystuje promieniowanie słoneczne oraz wodę termalną. Stąd główną atrakcją są relaksacyjne baseny termalne z wodą o temperaturze 30-34°C. Oferują masaże wodne i powietrzne, leżanki z masażem perełkowym, dysze wodne, specjalne światła do leczniczej chromoterapii i wiele innych atrakcji. Kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire zapewniają dogłębny relaks. Nie zapomniano jednak o tych, którzy preferują aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. W AquaCity Poprad przez cały rok funkcjonuje zewnętrzny, siedzący basen relaksacyjny oraz rekondycyjny pływacki o długości 33 m. Ten ostatni zainteresuje zwłaszcza aktywnych sportowców. Z kolei dzieci chętnie będą spędzać czas w basenie Wyspa Skarbów. Warto wspomnieć, że woda termalna w aquaparku działa leczniczo i pomaga przy problemach układu ruchowego, oddechowego, nerwowego i przy kłopotach z krążeniem krwi.

Wśród atrakcji dostępnych w AquaCity Poprad są:

 • Zjeżdżalnie – kilkumetrowe, całoroczne, strome konstrukcje, które posiadają mnóstwo zakrętów i niespodzianek.
 • Blue Diamond I – delikatnie podświetlone baseny wypełnione bogato zmineralizowaną wodą, z atrakcjami wodnymi, jacuzzi, dyszami do masażu i prądami wodnymi, stanowi odpowiednie miejsce do wypoczynku, pływania lub spotkania z przyjaciółmi.
 • Blue Diamond II – basen termalny z barem bezpośrednio w wodzie, dzięki czemu podczas kąpieli lub relaksu na krzesłach barowych zanurzonych w wodzie można rozkoszować się orzeźwiającymi drinkami i cieszyć się chwilą.
 • Basen dziecięcy Treasure Island – nowa strefa dla dzieci z tarasem wypoczynkowym i licznymi atrakcjami została pomyślana jako miejsce nie tylko dla maluchów, lecz również dla dorosłych (do wyboru m.in. rejs zabytkowym statkiem, programy animacyjne i weekendowe zabawy dla dzieci, żółwie i rybki Nemo oraz legwan z archipelagu Galapagos, czyli maskotka Treasure Island).

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Opcje

Pakiet Aqua

 • 47 zł zamiast 95 zł za 1 bilet dla 1 osoby
 • 95 zł zamiast 189 zł za 1 bilet dla 2 osób
 • 189 zł zamiast 378 zł za 1 bilet dla 4 osób

Pakiet Vital

 • 73 zł zamiast 146 zł za 1 bilet dla 1 osoby
 • 146 zł zamiast 292 zł za 1 bilet dla 2 osób
 • 292 zł zamiast 585 zł za 1 bilet dla 4 osób

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: 

 • bilet wstępu do AquaCity Poprad dla 1, 2 lub 4 osób – pakiet Aqua lub Vital

Pakiet Aqua: całodniowy wstęp do aquparku na wszystkie strefy (wszystkie 3 baseny termalne zewnętrzne i 2 baseny termalne wewnętrzne Blue Diamond, 2 wewnętrzne baseny relaksacyjne Blue Sapphire z chromoterapią i pokazem laserowym 3D, basen dla dzieci Treasure Island, 50-metrowy basen, wodne zjeżdżalnie, sauna parowa)

Pakiet Vital (dla osób powyżej 12 lat): całodniowy jednorazowy wstęp do Fire & Water Wellness & SPA – 8 saun i inhalacji (sauny: obrzędowa, słona, miętowa, sucha oraz infra; inhalacje: kwiatowa, ziołowa, słona), jaskinia lodowa, pokoje do odpoczynku i zabawy z łóżkami wodnymi, sanarium, wir wodny, śnieżny raj, tepidarium. Wstęp do wszystkich zakrytych i odkrytych basenów w parku wodnym, odkryte baseny termalne: baseny Blue Sapphire z pokazem laserowym, baseny Blue Diamond z drink barami, 50-metrowy kryty basen, zjeżdżalnie wodne, basen dla dzieci, sauna parowa, basen dla dzieci Treasure Island.

Udogodnienia

 • Godziny otwarcia aquaparku: pon.-niedz. 10-21
 • Godziny otwarcia Fire & Water Wellness & SPA: pon.-czw. 14-21, pt.-niedz. 10-21
 • Park z wodami termalnymi, 9 basenów pływackich i relaksacyjnych o temp. 30-38 °C
 • Zjeżdżalnie i wodne atrakcje, pokaz laserowy 3D w basenach relaksacyjnych
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Wi-Fi: dostępne
 • Pakiet Vital tylko dla osób powyżej 12 lat
 • Transfer z/do obiektu: niedostępny
 • Personel mówi w języku angielskim i polskim

Warunki

Ważność
Groupon ważny do 30.06.2017.
Terminy wyłączone: 13-17.04.2017.
Cena za 1, 2 lub 4 osoby.

Rezerwacja
Brak konieczności wcześniejszej rezerwacji – groupon jest formą biletu. Przy wejściu należy okazać wydrukowany groupon.
Dodatkowe informacje: tel. +421 52 78 51 111 lub mailowo: info@aquacity.sk.
Grouponów nie można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Ograniczenia i dopłaty
Pakiet Vital tylko dla osób powyżej 12 lat.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Poprad, Słowacja.
Brak opłaty klimatycznej.
Dodatkowe osoby zgodnie z cennikiem.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Komentarze

79 Opinii

SS

Sebastian S. · 2 reviews
· Redeemed 7 stycznia 2018
Piękne widoki

PL

Przemysław L. · 2 reviews
· Redeemed 5 stycznia 2018
Fajne miejsce, można sobie wypocząć.

AL

Ania L. · 1 reviews
· Redeemed 13 grudnia 2017
Bardzo nam się podobało, termy wspaniałe.
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.

Szukaj ofert Travel