Słowacja: bilet do term AquaCity Poprad dla 1, 2 lub 4 osób

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
95 zł 51% 48 zł
Kup jako prezent
Już 1 000 kupionych

Sprawdź ofertę na Horizont Resort 4*

AquaCity Poprad

Wodne szaleństwo z miejsca wprawia w pozytywny nastrój. Warto się o tym przekonać w słowackim AquaCity Poprad. Czynny cały rok aquapark oferuje mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nowoczesny AquaCity Poprad to całoroczny kompleks kąpieliskowy położony na wysokości 672 m n.p.m. u podnóża Tatr Wysokich – tylko 50 km od polskiej granicy. Woda w basenach wydobywana jest na głębokości 1300 m i zawiera ponad 20 różnych minerałów działających korzystnie na zdrowie. W trakcie procesu technologicznego schładzana jest z temperatury 50°C do 36-38°C. Aby zminimalizować konieczność użycia chloru, baseny posiadają powierzchnię nierdzewną. Z kolei do dezynfekcji używane jest promieniowanie UV łagodne dla skóry i dla oczu.

Nowoczesny budynek jako podstawowe źródło energii wykorzystuje promieniowanie słoneczne oraz wodę termalną. Stąd główną atrakcją są relaksacyjne baseny termalne z wodą o temperaturze 30-34°C. Oferują masaże wodne i powietrzne, leżanki z masażem perełkowym, dysze wodne, specjalne światła do leczniczej chromoterapii i wiele innych atrakcji. Kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire zapewniają dogłębny relaks. Nie zapomniano jednak o tych, którzy preferują aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. W AquaCity Poprad przez cały rok funkcjonuje zewnętrzny, siedzący basen relaksacyjny oraz rekondycyjny pływacki o długości 33 m. Ten ostatni zainteresuje zwłaszcza aktywnych sportowców. Z kolei dzieci chętnie będą spędzać czas w basenie Wyspa Skarbów. Warto wspomnieć, że woda termalna w aquaparku działa leczniczo i pomaga przy problemach układu ruchowego, oddechowego, nerwowego i przy kłopotach z krążeniem krwi.

Wśród atrakcji dostępnych w AquaCity Poprad są:

 • Zjeżdżalnie – kilkumetrowe, całoroczne, strome konstrukcje, które posiadają mnóstwo zakrętów i niespodzianek.
 • Blue Diamond I – delikatnie podświetlone baseny wypełnione bogato zmineralizowaną wodą, z atrakcjami wodnymi, jacuzzi, dyszami do masażu i prądami wodnymi, stanowi odpowiednie miejsce do wypoczynku, pływania lub spotkania z przyjaciółmi.
 • Blue Diamond II – basen termalny z barem bezpośrednio w wodzie, dzięki czemu podczas kąpieli lub relaksu na krzesłach barowych zanurzonych w wodzie można rozkoszować się orzeźwiającymi drinkami i cieszyć się chwilą.
 • Basen dziecięcy Treasure Island – nowa strefa dla dzieci z tarasem wypoczynkowym i licznymi atrakcjami została pomyślana jako miejsce nie tylko dla maluchów, lecz również dla dorosłych (do wyboru m.in. rejs zabytkowym statkiem, programy animacyjne i weekendowe zabawy dla dzieci, żółwie i rybki Nemo oraz legwan z archipelagu Galapagos, czyli maskotka Treasure Island).

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Opcje

Pakiet Aqua

 • 47 zł zamiast 95 zł za 1 bilet dla 1 osoby
 • 95 zł zamiast 189 zł za 1 bilet dla 2 osób
 • 189 zł zamiast 378 zł za 1 bilet dla 4 osób

Pakiet Vital

 • 73 zł zamiast 146 zł za 1 bilet dla 1 osoby
 • 146 zł zamiast 292 zł za 1 bilet dla 2 osób
 • 292 zł zamiast 585 zł za 1 bilet dla 4 osób

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: 

 • bilet wstępu do AquaCity Poprad dla 1, 2 lub 4 osób – pakiet Aqua lub Vital

Pakiet Aqua: całodniowy wstęp do aquparku na wszystkie strefy (wszystkie 3 baseny termalne zewnętrzne i 2 baseny termalne wewnętrzne Blue Diamond, 2 wewnętrzne baseny relaksacyjne Blue Sapphire z chromoterapią i pokazem laserowym 3D, basen dla dzieci Treasure Island, 50-metrowy basen, wodne zjeżdżalnie, sauna parowa)

Pakiet Vital (dla osób powyżej 12 lat): całodniowy jednorazowy wstęp do Fire & Water Wellness & SPA – 8 saun i inhalacji (sauny: obrzędowa, słona, miętowa, sucha oraz infra; inhalacje: kwiatowa, ziołowa, słona), jaskinia lodowa, pokoje do odpoczynku i zabawy z łóżkami wodnymi, sanarium, wir wodny, śnieżny raj, tepidarium. Wstęp do wszystkich zakrytych i odkrytych basenów w parku wodnym, odkryte baseny termalne: baseny Blue Sapphire z pokazem laserowym, baseny Blue Diamond z drink barami, 50-metrowy kryty basen, zjeżdżalnie wodne, basen dla dzieci, sauna parowa, basen dla dzieci Treasure Island.

Udogodnienia

 • Godziny otwarcia aquaparku: pon.-niedz. 10-21
 • Godziny otwarcia Fire & Water Wellness & SPA: pon.-czw. 14-21, pt.-niedz. 10-21
 • Park z wodami termalnymi, 9 basenów pływackich i relaksacyjnych o temp. 30-38 °C
 • Zjeżdżalnie i wodne atrakcje, pokaz laserowy 3D w basenach relaksacyjnych
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Wi-Fi: dostępne
 • Pakiet Vital tylko dla osób powyżej 12 lat
 • Transfer z/do obiektu: niedostępny
 • Personel mówi w języku angielskim i polskim

Warunki

Ważność
Groupon ważny do 30.06.2017.
Terminy wyłączone: 13-17.04.2017.
Cena za 1, 2 lub 4 osoby.

Rezerwacja
Brak konieczności wcześniejszej rezerwacji – groupon jest formą biletu. Przy wejściu należy okazać wydrukowany groupon.
Dodatkowe informacje: tel. +421 52 78 51 111 lub mailowo: info@aquacity.sk.
Grouponów nie można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Ograniczenia i dopłaty
Pakiet Vital tylko dla osób powyżej 12 lat.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Poprad, Słowacja.
Brak opłaty klimatycznej.
Dodatkowe osoby zgodnie z cennikiem.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Komentarze

107 Opinii

Miła atmosfera, dobra obsługa pełen relaks
Jacek P. · 7 listopada 2017
Aquapark oraz wyżywienie
JOLANTA S. · 31 października 2017
Miła obsługa, czyste pokoje.
Agata R. · 3 sierpnia 2017
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.

Szukaj ofert Travel