Mazury: 3-8 dni dla 2 osób dorosłych lub Wielkanoc dla rodziny ze śniadaniami i relaks od 549 zł w Grand Hotel Tiffi 5*

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 188 zł 54% 639 zł
Już 130 kupionych

Grand Hotel Tiffi 5*

Na terenie Zielonych Płuc Polski położona jest miejscowość turystyczna – Iława, gdzie nad malowniczym Jeziorem Jeziorak znajduje się luksusowy Grand Hotel Tiffi 5*, który zaprasza na komfortowy wypoczynek połączony ze sporą dawką zdrowego relaksu.

  • Hotel położony w otulinie parku krajobrazowego kusi luksusowymi wnętrzami i licznymi udogodnieniami. Przestronne, klimatyzowane pokoje wyposażone są w panoramiczne okna, dzięki czemu goście mogą cieszyć się romantycznymi pejzażami Jeziora Jeziorak i okolicy.

  • Dopełnieniem przyjemnego wypoczynku może być wizyta w centrum SPA, gdzie w stylowych gabinetach można oddać się masażom i ćwiczeniom.

  • Smakosze rozkoszować się mogą posiłkami serwowanymi w słonecznej restauracji z widokiem na jezioro. Eleganckie i subtelne wnętrze pozwoli delektować się regionalną kuchnią, pełną zapachów i smaków. Dania przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, a pasja tworzenia i wyjątkowy kunszt Szefa Kuchni to połączenie, które gwarantuje całe bogactwo doznań kulinarnych.

  • Spragnionym aktywnego wypoczynku może przypaść do gustu nowoczesna siłownia z klubem fitness, korty tenisowe oraz kryty basen, a wielbiciele słodkiego lenistwa mogą do woli wylegiwać się w jacuzzi lub w saunie.

Lokalne atrakcje

• Liczne szlaki piesze i wodne, w tym szlak kajakowy im. Jana Pawła II - otwarty w 1999 roku dla uczczenia pobytu papieża w Iławie.

• Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego - chroniący unikalne fragmenty lasów, terenów lęgowych ptactwa leśnego, jezior i torfowisk.

• Promenada nadbrzeżna oraz liczne zabytki Iławy - m.in. gotycki kościół z rokokowym ołtarzem i pozostałościami murów miejskich, neobarokowy ratusz.

## Oferta
W cenie grouponu:
pobyt dla 2 osób dorosłych lub pobyt w okresie Świąt Wielkanocnych dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka do 12 lat (opcja 7) w pokoju 2-osobowym Superior z widokiem na ogród
codzienne śniadania w formie bufetu
późniejszy check-out (do godziny 14:00) w dniu wyjazdu,
nielimitowany relaks w strefie Tiffi SPA Dharma (basen, jacuzzi, sauna sucha, sauna mokra, siłownia, stół do ping ponga)

Opcja 1: pobyt 3-dniowy (2 noclegi)
* 549 zł (zniżka - 54%)

Opcja 2: pobyt 3-dniowy (2 noclegi) z codziennymi obiadokolacjami w restauracji „Nenufar” (w cenie obiadokolacji woda mineralna )
* 749 zł (zniżka - 55%)

Opcja 3: pobyt 3-dniowy (2 noclegi) z codziennymi obiadokolacjami w restauracji „Nenufar” (w cenie obiadokolacji woda mineralna )
* 999 zł (zniżka - 53%) + butelka Prosecco w pokoju oraz jeden dowolny (60 minutowy) zabieg dla każdej z osób podczas pobytu

Opcja 4: pobyt 4-dniowy (3 noclegi)
* 799 zł (zniżka - 53%)

Opcja 5: pobyt 4-dniowy (3 noclegi) z codziennymi obiadokolacjami w restauracji „Nenufar” (w cenie obiadokolacji woda mineralna )
* 1149 zł (zniżka - 53%)

Opcja 6: pobyt 4-dniowy (3 noclegi) z codziennymi obiadokolacjami w restauracji „Nenufar” (w cenie obiadokolacji woda mineralna )
* 1449 zł (zniżka - 50%) + butelka Prosecco w pokoju oraz jeden dowolny (60 minutowy) zabieg dla każdej z osób podczas pobytu

Opcja 7: 4 dni (3 noclegi) w okresie Świąt Wielkanocnych dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka do 12. roku życia:
* 1499 zł (zniżka - 53%)
codzienne obiadokolacje w restauracji „Nenufar” (w cenie obiadokolacji woda mineralna gratis)
śniadanie wielkanocne z tradycyjnymi potrawami świątecznymi
Wielkanocna dyskoteka w Shisha Barze
bogaty program animacji dla dzieci

Opcja 8: pobyt 6-dniowy (5 noclegów)
* 1299 zł (zniżka - 53%)

Opcja 9: pobyt 6-dniowy (5 noclegów) z codziennymi obiadokolacjami w restauracji „Nenufar” (w cenie obiadokolacji woda mineralna )
* 1899 zł (zniżka - 52%)

Opcja 10: pobyt 6-dniowy (5 noclegów) z codziennymi obiadokolacjami w restauracji „Nenufar” (w cenie obiadokolacji woda mineralna )
* 2199 zł (zniżka - 50%) + butelka Prosecco w pokoju oraz jeden dowolny (60 minutowy) zabieg dla każdej z osób podczas pobytu

Opcja 11: pobyt 8-dniowy (7 noclegów)
* 1499 zł (zniżka - 60%)

Opcja 12: pobyt 8-dniowy (7 noclegów) z codziennymi obiadokolacjami w restauracji „Nenufar” (w cenie obiadokolacji woda mineralna )
* 2299 zł (zniżka - 58%)

Opcja 13: pobyt 8-dniowy (7 noclegów) z codziennymi obiadokolacjami w restauracji „Nenufar” (w cenie obiadokolacji woda mineralna )
* 2599 zł (zniżka - 56%) + butelka Prosecco w pokoju oraz jeden dowolny (60 minutowy) zabieg dla każdej z osób podczas pobytu

Szczegółowe informacje dotyczące hotelu Doba hotelowa: 15-12. Wi-Fi na terenie całego hotelu. Warunki dla dodatkowych osób:
Dziecko do lat 6 w łóżku rodziców bezpłatnie; (obiadokolacja dodatkowo płatna w cenie 29 zł za osobę za dobę)
Dostawka dla dziecka do 12 lat bez wyżywienia 40 zł/doba
Dostawka dla dziecka do 12 lat z wyżywieniem (śniadanie, obiadokolacja) 69 zł/doba

W opcji numer 7 ważnej dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka na dostawce istnieje możliwość noclegu drugiego dziecka do 12 lat w łóżku rodziców za dopłatą - 59 pln/doba

Dopłata do pokoju z widokiem na jezioro - 40 zł za dobę

Recenzje

Użytkownicy portalu TripAdvisor w swoich recenzjach uplasowali Grand Hotel Tiffi 5* na 1 pozycji z 3 ocenianych hoteli w Iławie. Niemal każdy aspekt został pozytywnie oceniony: obsługa, cisza, czystość, dobra kuchnia oraz profesjonalne spa.


W skrócie

  • Pomysł na Wielkanoc

  • Grand Hotel Tiffi 5* został nominowany w konkursie organizowanym przez HRS w kategorii PREMIERA za oryginalność i wysoką jakość

  • Możliwość wyjazdu rodzinnego: atrakcyjne warunki pobytu z dziećmi i pakiet animacyjny

  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność:
groupon ważny od 03.03.2014 do 18.05.2014 z wyłączeniem terminu 30.04-05.05.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto". W okresie Świąt Wielkanocnych (18-21.04.2014) obowiązuje wyłącznie opcja numer 7.Rezerwacja: konieczna rezerwacja mailowa: rezerwacje_ght@tiffi.com
Dodatkowe informacje pod numerem: +48 89 651 97 97.
Datę rezerwacji należy modyfikować z min. 3-dniowym wyprzedzeniem.
Po dokonaniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi.Szczegóły pobytu:
Pobyt dla 2 osób w pokoju 2-osobowym Superior (z widokiem na ogród) w okresie Wielkanocnym: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko do 12 lat. Maks. obłożenie pokoju: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko do 12 lat na dostawce + 1 dziecko do 6 lat w łóżku rodziców.


Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki i upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}