Wybierz opcję
Ponad 200 odsłon dziś, więc działaj teraz!
Groupon Travel - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Bukowina Tatrzańska: 13 nocy dla 1 lub 2 osób z pełnym wyżywieniem i zabiegami w Centrum Wypoczynku i Rekreacji Rysy

Bukowina Tatrzańska: 13 nocy z codziennymi zabiegami

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

 • 13 nocy dla 1 w pokoju single bez balkonu lub 2 osób w pokoju standard twin do 14.06.2021
 • pełne wyżywienie FB: pobyt rozpoczyna się śniadaniem o godz. 8:00 (dostępne do 9:00), a kończy się kolacją o godz. 18:00 (zwolnienie pokoju do 18:30); w pakiecie 3 posiłki: śniadania, obiady i kolacje z kompotem do obiadu i herbatą do kolacji
 • basen kryty: nieograniczony dostęp w godzinach 16-21 (po wcześniejszej rezerwacji)
 • wstęp na siłownię
 • tenis stołowy
 • konsultacja fizjoterapeutyczna, 20 zabiegów rehabilitacyjnych dlauczestnika pobytu z listy: basen (pływanie lub gimnastyka w wodzie),materac masująco-relaksacyjny, fotel masujący, masaż limfatyczny BOA,magnetoterapia (pole magnetyczne) koloroterapia (lampa Solux filtrniebieski i czerwony) laser, krioterapia (leczenie zimnem) elektroterapia(prądy DD i Tens), ultradźwięk, siłownia
 • parking

Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu (w 2020 roku) lub z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu (w 2021 roku) i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów.

Pensjonat

Malownicze krajobrazy oraz górski klimat to warunki sprzyjające wypoczynkowi. Właśnie w takim otoczeniu znaleźć można Centrum Wypoczynku i Rekreacji Rysy. Blisko stąd do wyciągów narciarskich, szlaków turystycznych i basenów geotermalnych Terma Bukowina.

Do dyspozycji gości oddano komfortowe pokoje wyposażone m.in. w telewizor, radio oraz wygodne meble.

Odwiedzający centrum rekreacyjno-wypoczynkowe korzystać mogą również z krytego basenu, sauny i jacuzzi. Czeka na nich także szeroka gama zabiegów rehabilitacyjnych.

Obiekt jest wpisany do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych, w których uczestniczą osoby niepełnosprawne korzystające z dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) oraz jest uprawniony do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Morskie Oko – największe jezioro w Tatrach.
 • Dolina Kościeliska – była ulubioną doliną zbójników i poszukiwaczy skarbów. Dnem doliny płynie malowniczy Kościeliski Potok, a liczne rozgałęzienia zachęcają do długich wypraw.
 • Terma Białka – nowoczesny kompleks, w którym można korzystać z kąpieli termalnych (pozytywnie wpływających na zdrowie), bawić się w aquaparku albo wypoczywać w luksusowej strefie spa & wellness.
 • Białka – jedna z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek. Przełom Białki, tzw. Skałki, to ścisły rezerwat przyrody.

Opcje

13 noclegów – FB – 06.04-30.04.2021, 02.05-15.05.2021,17.05-30.05.2021 oraz 1.06-14.06.2021

 • 1399 zł zamiast 1750 zł za 1 osobę – pokój single bez balkonu
 • 2699 zł zamiast 3380 zł za 2 osoby – pokój standard twin

Udogodnienia

 • Zameldowanie odbywa się od samego rana, a wymeldowanie nawet wieczorem (brak konkretnych godzin, doba hotelowa do indywidualnego ustalenia z ośrodkiem)
 • Wi-Fi: bezpłatnie
 • Zwierzęta: 30 zł/doba
 • Parking: bezpłatnie

Warunki

Ważność
Groupon ważny w terminie: 06.04-30.04.2021, 02.05-15.05.2021 oraz 17.05-30.05.2021.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 1 lub 2 osoby.

Rezerwacja
Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 18 207 72 24 lub mailowo: rezerwacja@rysybukowina.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu (w 2020 roku) lub z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu (w 2021 roku) i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Bukowina Tatrzańska, Polska.
Opłata klimatyczna: 1,30 zł/osoba/doba, płatne na miejscu.
Ważny na pobyt w pokoju single lub standard twin dla 1 lub 2 osób.
Centrum ma prawo do organizowania turnusów rehabilitacyjnych, dzięki czemu istnieje możliwość rozliczenia pobytu w rozliczeniu rocznym dla osób z orzeczeniem.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie: 1 osoba/2 osoby (zgodnie z opcją).
Maks. obłożenie: 1 osoba/2 osoby (zgodnie z opcją).

Cena wyjściowa zweryfikowana na stronie internetowej hotelu w dniu 16.11.2020. Więcej informacji na temat cen wyjściowych można znaleźć tutaj.

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju single lub standard twin. Ograniczona dostępność dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Centrum Wypoczynku i Rekreacji Rysy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
Daniel
4 Oceny2 reviews
kwiecień 19, 2021
Pokoje po remoncie. Miła i pomocna obsługa. Jedzenie smaczne i dużo. Basen, rehabilitacja, bar są na miejscu.