zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Fundacja Krok Ku Zdrowiu

Kochanowskiego 18, Rzeszów

Do 40% zniżki na: Masaż relaksacyjny w firmie Fundacja Krok Ku Zdrowiu

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Relaks, odprężenie, harmonia ciała i duszy.

O tej ofercie

45-minutowy masaż gorącymi kamieniami

45-minutowy masaż gorącym olejkiem

60-minutowy masaż gorącym olejkiem

75-minutowy masaż gorącymi kamieniami

Poza efektem rozprężenia i relaksu, powyższy masaż relaksacyjny korzystnie wpływa na wiele aspektów pracy organizmu, pozwalając między innymi:

zniwelować dolegliwości bólowe – sprawdza się zatem m.in. po kontuzjach, a także, wspomagająco, w trakcie rehabilitacji po wypadkach,

poprawić metabolizm – przyspieszając proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej,

poprawić ukrwienie ciała – zapewniając rozszerzenie naczyń włosowatych i zapobiegając powstawaniu zakrzepów żylnych,

stymulować układ limfatyczny – pomagając szybciej usunąć toksyny z organizmu i wzmacniając naszą odporność.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 339 429. Ograniczona dostępność w weekendy. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Fundacja Krok Ku Zdrowiu

Zlokalizowane w Rzeszowie centrum medyczne powstało w 2018 roku „aby wspierać osoby przeżywające trudności związane z pogorszeniem lub utratą szeroko rozumianego zdrowia oraz osoby, którym zależy na poprawie jakości swojego życia.” Fundacja Krok Ku Zdrowiu realizuje swoje cele poprzez dbanie o lepsze samopoczucie fizyczne, psychiczne i społeczne swoich pacjentów. Na miejscu świadczone są usługi z zakresu: dietetyki, pielęgniarstwa, masażu (np. klasycznego, leczniczego, relaksacyjnego, bańką chińską), pediatrii, medycyny estetycznej, ginekologii, fizjoterapii oraz akupunktury.