Fundacja In Corpore

Kurs online: Sposób odżywiania a zachowanie najlepszych parametrów ciała za 69 zł w Fundacji In Corpore (zamiast 220 zł)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: SUPER20. Ważny do 9.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

W czasie kursu online zostaną przedstawione sposoby odżywiania, które będą wpływać na regulację psychiczną i fizyczną ciała

O tej ofercie

Szczegóły:

Program kursu:

  • co oznacza termin odżywianie się i jakie parametry powinien zawierać
  • jak zbilansować żywienie, żeby wpływało pozytywnie na ciało
  • jedzenie, a nastrój
  • co jeść żeby zaspokoić głód
  • jak dobierać dietę do swoich potrzeb fizycznych i psychicznych

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 882 024 648 / kursy@fundacjaincorpore.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Po przesłaniu zgłoszenia uczestnik dostanie dostęp do webinaru i będzie mógł go odsłuchać w dowolnym czasie w ciągu 4 dni. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Fundacja In Corpore

Zlokalizowana w Katowicach organizacja powstała w 2005 roku by realizować działalność wspierającą, edukacyjną i integrującą. Fundacja In Corpore od początku swojego istnienia prowadzi, promuje i wspomaga działania badawcze, diagnostyczne, terapeutyczne oraz edukacyjne. Jej głównym celem jest pomoc dzieciom, młodzieży i dorosłym zagrożonym wykluczeniem społecznym, z dysfunkcjami lub niepełnosprawnościami. Działania podejmowane przez Fundację skupiają się na integrowaniu różnych środowisk w celu zapewnienia holistycznego podejścia do diagnostyki i terapii osób z różnymi dysfunkcjami.