Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

Franck Provost: koloryzacja z myciem, strzyżeniem, modelowaniem (149 zł) lub balayage (179 zł) i więcej – 2 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Groupon realizować można bez wcześniejszej rezerwacji; fryzjerzy korzystają z farb L’Oréal

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie

Szczegóły:

 • metamorfoza obejmuje strzyżenie i do wyboru: zmianę koloru, ombre, sombre, balayage wielokolorowy, koloryzację z balayage’em
 • jakiej długości włosów dotyczy oferta: włosów krótkich (do ucha) i średnich (do ramion).
 • dopłata do włosów dłuższych: tak, 30 zł


Lokalizacje do wyboru:

 • ul. Krasińskiego 29, 01-580 Warszawa
  • tel. (22) 839 28 06
  • godz. otwarcia: pon.-pt. 7-21, sob. 9-18, niedz. 10-17
 • ul. Odyńca 69, 02-644 Warszawa
  • tel. (22) 844 18 18
  • godz. otwarcia: pon.-pt. 7-21, sob. 9-18, niedz. 10-17

Warunki

Groupon ważny do 31.12.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: oferta niedostępna w soboty. 
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy udać się do salonu z wydrukowanym grouponem bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Groupon należy okazać przed realizacją usługi. 
Dodatkowe informacje: koloryzacja wykonywana farbami L'Oreal. Oferta na koloryzację dotyczy włosów krótkich (do ucha) i średnich (do ramion). Fryzjer ma prawo odmówić wykonania usługi koloryzacji w przypadku nadmiernie uwrażliwionych włosów. Dopłata do włosów długich: 30 zł.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Franck Provost

Fryzjerzy Franck Provost to elitarna grupa kreatywnych fachowców z długoletnim stażem pracy (10-15 lat), którzy, aby móc pracować pod szyldem marki, regularnie przechodzą specjalistyczne szkolenia we Francji, Akademii Franck Provost Paris, a także wprowadzają każdego roku nowe kolekcje wiosna/lato i jesień/zima. Potrafią zaspokoić najbardziej wyszukane wymagania klientów salonów fryzjerskich, umieją słuchać, rozumieją potrzeby klienta i proponują, w oparciu o nowoczesne trendy, oryginalne, wyjątkowe i odpowiednie dla każdej osoby fryzury i ich kolor. Z wyszukanym umiarem potrafią zaproponować metamorfozy, a propozycje zmiany wizerunku są ich pasją. Są specjalistami w uzyskiwaniu świetlistych blondów, głębokich brązów, mahoni, czerwieni, kasztanu oraz rudości.

Sieć francuskich salonów działa w Polsce od około 20 lat i nazywana jest „fryzjerami gwiazd”, dlatego nie bez przyczyny w Polsce z jej usług korzystają m.in. Krystyna Janda, Małgorzata Potocka, Ewa Kasprzyk i Agnieszka Holland, która we fryzurze stworzonej w tym salonie pojawiła się na gali EMMY w Los Angeles. Firma prowadzi też międzynarodową Akademię Franck Provost, w której już 3,5 tys. specjalistów zdobyło wiedzę z zakresu fryzjerstwa.

Warto dodać, że w niektórych salonach można skorzystać z dodatkowych usług m.in. wybranego masażu czy zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie.

Franck Provost (KN)

Salony, Fryzjer, Strzyżenie