Frigeris

Serwis klimatyzacji w mieszkaniu lub domu za 149,99 zł z firmą Frigeris

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne usługi, których celem jest poprawa jakości powietrza oraz konserwacja urządzeń do klimatyzacji

O tej ofercie

Szczegóły:

Serwis klimatyzacji obejmuje czyszczenie jednej jednostki wewnętrznej i połączonej z nią jednostki zewnętrznej

Usługa serwisu klimatyzacji obejmuje:

  1. Ocenę stanu technicznego

a) działania wirników wentylatorów, b) temperatury nawiewu, c) jakości izolacji termicznej na widocznej instalacji, d) drożności instalacji odpływu skroplin i pompki skroplin, e) stanu instalacji elektrycznej,

  1. Oczyszczenie jednostki wewnętrznej za pomocą myjki parowej firmy OTTIMO. Parownice (myjki parowe) wytwarzają parę suchą – zawierającą w swoim składzie 5-6% wody, o bardzo wysokich właściwościach przenikania struktury powierzchni i dezynfekcji przy temp. ok 170 C. Sucha para umożliwia usunięcie ciężkich zabrudzeniami typu tłuszcze, oleje, białka, kleje, graffiti, oraz stanowi skuteczny środek w usuwaniu odpornych na preparaty chemiczne i dezynfekcyjne: szczepów bakterii (w tym: salmonelli, listerii, gronkowca i paciorkowca), wirusów, drożdży, grzybów i pleśni, roztoczy i pluskiew) W przypadku braku technicznej możliwości użycia myjki parowej do czyszczenia zostaną zastosowane wysokiej jakości środki chemiczne (dopuszczone przez PIH do używania w pomieszczeniach zamkniętych).
  2. Oczyszczenie jednostki zewnętrznej wykonuje się w zależności od możliwości dostępu oraz rodzaju zanieczyszczeń przy użyciu gorącej pary, kompresora sprężonego powietrza lub specjalistycznych środków chemicznych dedykowanych do jednostek zewnętrznych.
  3. Uruchomienie jednostki wraz z kontrolą działania oraz przekazanie protokołu wykonania usługi serwisu.
  4. W przypadku stwierdzenia w czasie prac serwisowych uszkodzeń lub zużycia elementów jednostek mających wpływ na działanie oraz wydajność klimatyzacji ustalany jest wraz z klientem sposób i zakres ich naprawy.

Więcej informacji na stronie

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy czyszczenia jednego kompletu urządzeń czyli jednostek SPLIT. Każda dodatkowa jednostka wewnętrzna liczona jest osobno i nie dotyczy ona tej oferty.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 578 710 712. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Frigeris

Firma specjalizuje się w serwisie, naprawie oraz montażu urządzeń klimatyzacyjnych w mieszkaniach domach oraz biurach. Frigeris korzysta z profesjonalnych urządzeń oraz środków chemicznych (myjki parowe wytwarzające parę suchą), dzięki którym możliwy jest kompleksowy serwis jednostek klimatyzacji. Dodatkowo, firma oferuje usługę montażu i naprawy klimatyzatorów.