Brak nowych powiadomień

Fridamedical

ul.Nowy Świat 61, M. Gliwice

3 sesje po 10 zabiegów fizykoterapii wraz z 15-minutowym masażem za 94,99 zł i więcej opcji w Fridamedical

10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sesje wybranych zabiegów fizykoterapii i masaże pomogą w walce z bólem, nerwobólami, kontuzjami, wadami postawy i innymi chorobami

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Zabiegi fizykoterapii + 15-minutowy masaż:

  • 94,99 zł za 3 serie po 10 zabiegów (łącznie 30 zabiegów) + 1 masaż,
  • 134,99 zł za 3 serie po 15 zabiegów (łącznie 45 zabiegów) + 2 masaże,
  • 174,99 zł za 3 serie po 20 zabiegów (łącznie 60 zabiegów) + 3 masaże.

Zabiegi do wyboru: laser, ultradźwięki, pole magnetyczne, fonoforeza, jonoforeza, diadynamik, galwanizacja, prądy TENS, prądy Kotz’a, interdyn, lampa Solux lub elektrostymulacja.

Wskazania do zabiegów: nerwobóle, stany zapalne stawów, dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa stawów, schorzenia ortopedyczne, urazy, zmiany przeciążeniowe, schorzenia reumatologiczne i neurologiczne, problemy skórne.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: godziny otwarcia: pon.-pt. 10-18. Telefon w celu udzielenia informacji lub zmiany terminu rezerwacji: 883 798 188.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fridamedical

Wady postawy, kontuzje czy choroby stawów, kości lub mięśni często nie tylko przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu, ale także sprawiają ból, który negatywnie wpływa na samopoczucie.

Z pomocą w walce z uporczywymi dolegliwościami przychodzi działająca od 2011 roku firma Fridamedical. Pracujący tu wykwalifikowany personel, przy pomocy specjalistycznego sprzętu dobierze odpowiednie zabiegi tak, by pomogły one w zwalczaniu dolegliwości. Dodatkowo, dla klientów, którzy nie mogą przybyć na do Fridamedical, przygotowana jest oferta rehabilitacji w domu. Swoją wiedzą i pomocą służy również pracujący tu logopeda.

Fridamedical

Medycyna, Fizjoterapia