zamknij
Do 25% zniżki od 8 do 14 i 20% przez resztę dnia na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. Dziś koniec.

FRAU – Salon Kosmetyki i Odnowy Biologicznej

Sobieskiego 56, Gdańsk

Relaksujące spa (119,99 zł) lub Cynamon cake (129,99 zł) w Salonie Kosmetyki i Odnowy Biologicznej FRAU w Gdańsku (-57%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na chwilę relaksu i odstresowanie, a także poprawę stanu skóry, redukcję napięć mięśniowych, lepszy sen

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Monika
3 Oceny2 reviews
grudzień 6, 2021
Klient z Grupona to klient drugiej kategorii. Brak intymności, masaż "gorącymi olejkami" został wykonany olejem z pestek winogron. Wiele do poprawienia.
D
Dominika
1 Oceny1 reviews
listopad 17, 2021
Dwukrotnie byłam w salonie, Pani albo sobie nie zapisała ustalonego terminu albo nie poinformowała, że jest chora. Nie zrealizowałam usługi, a w systemie Groupon widnieje ona jako zrealizowana, co spowodowało,że nie mogłam uzyskać zwrotu pieniędzy. Niestety, nie mogę polecić.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: pakiety spa

Relaksujące spa (80 minut):

  • fitobeczka
  • masaż relaksacyjny ciała (60 min)

Cynamon cake (90 minut):

  • fitobeczka
  • peeling cynamonowy
  • masaż relaksacyjny (60 min)

Fitobeczka - jednoosobowa kabina gdzie pod wpływem pary z ziołami następuję proces regeneracji organizmy. Wspomaga odchudzanie, łagodzi stres, wpływa na oczyszczenie skóry oraz wspomaga przemianę materii

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 742 334. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

FRAU – Salon Kosmetyki i Odnowy Biologicznej

Mieszczący się na terenie Gdańska gabinet oferuje szeroką gamę zabiegów kosmetycznych oraz relaksujących. Doświadczony zespół salonu Frau wykonuje takie zabiegi jak m.in. pedicure, manicure, maseczki na twarz, makijaż permanentny. Dopełnieniem oferty są liczne masaże, które mogą pomóc nie tylko w poprawie samopoczucia, ale także wyglądu skóry.