zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TAJEMNICA. Dziś koniec.

FRAU – Salon Kosmetyki i Odnowy Biologicznej

Sobieskiego 56, Gdańsk

Relaksujące spa (119,99 zł) lub Cynamon cake (129,99 zł) w Salonie Kosmetyki i Odnowy Biologicznej FRAU w Gdańsku (-57%)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na chwilę relaksu i odstresowanie, a także poprawę stanu skóry, redukcję napięć mięśniowych, lepszy sen

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: pakiety spa

Relaksujące spa (80 minut):

  • fitobeczka
  • masaż relaksacyjny ciała (60 min)

Cynamon cake (90 minut):

  • fitobeczka
  • peeling cynamonowy
  • masaż relaksacyjny (60 min)

Fitobeczka - jednoosobowa kabina gdzie pod wpływem pary z ziołami następuję proces regeneracji organizmy. Wspomaga odchudzanie, łagodzi stres, wpływa na oczyszczenie skóry oraz wspomaga przemianę materii

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 742 334. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

FRAU – Salon Kosmetyki i Odnowy Biologicznej

Mieszczący się na terenie Gdańska gabinet oferuje szeroką gamę zabiegów kosmetycznych oraz relaksujących. Doświadczony zespół salonu Frau wykonuje takie zabiegi jak m.in. pedicure, manicure, maseczki na twarz, makijaż permanentny. Dopełnieniem oferty są liczne masaże, które mogą pomóc nie tylko w poprawie samopoczucia, ale także wyglądu skóry.