zamknij
Multikino

FrachMED

os. Lecha 121, Poznań

Wybrany masaż całego ciała od 89,99 zł w gabinecie FrachMED

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na zmniejszenie napięcia mięśniowego i poziomu stresu, wyciszenie, poprawę krążenia, redukcję cellulitu, lepszy sen

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 782 128 lub 515 075 740. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FrachMED

Zlokalizowany w Poznaniu gabinet masażu tworzy zespół dyplomowanych masażystów będących „absolwentami renomowanej szkoły masażu w Krakowie, z wieloletnią praktyką zawodową oraz bogatym doświadczeniem w pracy z pacjentem”. Specjalnością FrachMED są masaże lecznicze wspomagające narządy ruchu, a także rehabilitacja osób po udarach, wylewach i urazach, leczenie rwy kulszowej, drenaż limfatyczny. Ofertę dopełniają m.in. masaże izometryczne, sportowe, relaksacyjne, bańką chińską, gorącymi kamieniami, refleksologia stóp.