FrachMED

os. Lecha 121, Poznań

Walentynki: Do 34% zniżki na Masaż - Całe ciało w Frachmed

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na zmniejszenie napięcia mięśniowego i poziomu stresu, wyciszenie, poprawę krążenia, redukcję cellulitu, lepszy sen

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
Z
Zbigniew
31 Oceny13 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
luty 24, 2022
Masaże bardzo przyjemne. Szkoda tylko, że był to masaż tylko tylnej części ciała, a nie jak w tytule powinien być masaż całego ciała (były to masaże 90 minutowe).
S
Sylwia
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 10, 2022
Voucher został zakupiony jako prezent dla Mamy. Była bardzo zadowolona. Masaż był bardzo relaksacyjny. Pani która masowała Mamę była bardzo miła. Powiedziała że na 100% wróciła by jeszcze raz.
M
Maria
6 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 28, 2021
Magiczne ręce masują w tym miejscu!
E
Ewa
14 Oceny11 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 21, 2021
bombowy masaz
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 16, 2021
Oczekiwania spełnione w 100%! Kompletny relaks w połączeniu z profesjonalnym i miłym podejściem.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 30 min, 60 min. 
  • dostępne masaże:relaksacyjny z elementami Lomi Lomi

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 782 128 lub 515 075 740. O terminach decyduje kolejność zgłoszeń, zatem zalecany jest kontakt z wyprzedzeniem w celu rezerwacji terminu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

FrachMED

Zlokalizowany w Poznaniu gabinet masażu tworzy zespół dyplomowanych masażystów będących „absolwentami renomowanej szkoły masażu w Krakowie, z wieloletnią praktyką zawodową oraz bogatym doświadczeniem w pracy z pacjentem”. Specjalnością FrachMED są masaże lecznicze wspomagające narządy ruchu, a także rehabilitacja osób po udarach, wylewach i urazach, leczenie rwy kulszowej, drenaż limfatyczny. Ofertę dopełniają m.in. masaże izometryczne, sportowe, relaksacyjne, bańką chińską, refleksologia stóp.