Brak nowych powiadomień

Fotografia Paweł Wojtaszek

Sesja zdjęciowa od 59,99 zł z firmą Fotografia Paweł Wojtaszek

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sesja fotograficzna to pomysł, by utrwalić ważne momenty oraz uzyskać piękne i profesjonalne zdjęcia

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj oferty: sesja w studiu
  • obszar realizacji usługi: sesja studyjna w studiu;
  • liczba zdjęć: 5-30 (zależnie od opcji); wyretuszowane, na płycie CD
  • fotograf dysponuje rekwizytami do sesji dziecięcej
  • portfolio fotografa dostępne tutaj
  • maksymalna liczba osób na sesji - 5 (każda kolejna osoba płatna dodatkowo 20 zł)
  • przygotowania do sesji, ubiór, makijaż to kwestia indywidualna, dlatego fotograf zastrzega sobie prawo do zmiany terminu do 24 godzin przed sesją

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 kupić jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowy retusz – 10 zł za szt., pakiet 5 zdjęć do wydruku: 100 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 152 007 lub mailowo: pw.wojtaszek@gmail.com z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego, w ciągu 14 dni od daty zakupu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Fotograf zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany terminu z 24-godz. wyprzedzeniem od umówionej sesji.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fotografia Paweł Wojtaszek

Paweł Wojtaszek to absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Swoją edukację na Wydziale Fotografii uwieńczył obroną tytułu magistra wraz z celującą oceną fotoreportażu i odtąd nieustannie poszerza i pogłębia zakres spraw, zjawisk czy rzeczy poznanych, zobaczonych i sfotografowanych. W swoim dorobku artystycznym posiada realizacje sesji zdjęciowych w temacie mody i aktu. Cenne doświadczenie w zakresie reklamy ATL przyniosły mu staż w „Dzienniku Łódzkim” oraz współpraca z gazetą „Atraktor”. Poza wrażliwością estetyczną i oszlifowanym w trakcie edukacji i pracy talentem, fotografa cechuje umiejętność posługiwania się zaawansowanymi programami graficznymi Photoshop i Lightroom. Potwierdzenie wysokiego poziomu pracy graficznej stanowi fakt, iż w drugiej edycji Photospot artysta wziął udział jako instruktor.

Przed obiektywem Pawła Wojtaszka stanąć można zarówno w profesjonalnym studiu, jak i w plenerze, zlecając wykonanie fotografii rodzinnej, portretowej, ciążowej, okolicznościowej, dziecięcej czy reklamowej. Poza realizacją sesji liczyć można również na fachowy retusz zdjęć i ich wywołanie, tak by uwieczniona chwila zdobiła „na zawsze” album ze zdjęciami.

Fotografia Paweł Wojtaszek

Zajęcia, Umiejętność lub hobby, Fotografia, Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.