Fort Parking

Parking przy lotnisku Modlin z transferem: do 3 dni parkowania za 29,99 zł i więcej opcji z firmą Fort Parking (do -42%)

Do -42%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj teraz lub później

Wyróżniki


Ubezpieczony, ogrodzony, całodobowy parking z monitoringiem, oświetleniem, ochroną: transfer z i na lotnisko w cenie

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 4 opcji

Parking przy lotnisku Modlin:

  • 29,99 zł zamiast 40 zł za parkowanie do 3 dni,
  • 34,99 zł zamiast 50 zł za parkowanie do 7 dni,
  • 54,99 zł zamiast 85 zł za parkowanie do 14 dni,
  • 94,99 zł zamiast 165 zł za parkowanie do 30 dni.

Do kwoty bazowej rezerwacji zostanie naliczona dodatkowa opłata lotniskowa, która wynosi 25,00 zł.(płatne na miejscu u pracownika).

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwy kontakt tel. 733 622 522. W zależności od potrzeb liczbę dni można podzielić na 2 wizyty i więcej (np. dla 3. opcji: dwie wizyty po 7 dni itp.). Dowóz i odwiezienie w cenie grouponu. Do kwoty bazowej rezerwacji zostanie naliczona dodatkowa opłata lotniskowa, która wynosi 25,00 zł.(płatne na miejscu u pracownika)
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Rezerwacja jest konieczna.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fort Parking


Celem funkcjonowania firmy jest bezpieczne przechowywanie pojazdów osób, które korzystają z lotniska Warszawa-Modlin oraz zapewnienie dojazdu pasażerom i ich powrotu z lotniska. Fort Parking to rodzinna firma, posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta. Ogrodzony i utwardzony teren obiektu wyposażony jest w monitoring, całodobową ochronę, oświetlenie oraz portiernię, w której, popijając gorący napój, można poczekać na transfer na lotnisko (możliwość przewozu dzieci w fotelikach). Parking zapewnia również ubezpieczenie, a jego położenie umożliwia dogodny dojazd.

Więcej informacji na Facebooku.

Fort Parking

Parking, Parking na lotnisku
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.