Black & White Limousines

Łodygowa 69, Warszawa

Wieczór szaleństw: limuzyna, wejście do klubu dla nawet 10 osób od 299,99 zł w Black & White Limousines (-33%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 50 zł)
Promo Code SIERPIEN. Ends 1.8.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pomysł na wieczór panieński lub kawalerski, urodziny czy rocznicę ślubu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Phuong
5 Oceny4 reviews
luty 29, 2020
Amazing experience!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • wejściówki dotyczą następujących klubów:
    • Bank, Capitol, Opera, Park, Xoxo, Wesele, Stereo
  • szczegółowe informacje dotyczące wybranych klubów udzielane będą drogą telefoniczną: 795 743 522

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks.2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla osób pełnoletnich.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rabatowa karta stałego klienta w cenie. Groupon można realizować 7 dni w tygodniu (również w soboty). Realizacja kuponu w soboty od 01.05.2019 do 31.10.2019 w godz. 20-24 za dodatkową opłatą w wysokości 100 zł, płatną bezpośrednio u kierowcy. Dodatkowe opłaty: kolejna godzina (199 zł), wyjazd poza granice Warszawy (2,50 zł/km- liczone od centrum miasta). 30 zł za wniesienie własnego alkoholu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 793 552 271. Podczas rezerwacji zalecane jest wskazanie preferowanego klubu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 7-dbuiwym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Black & White Limousines

Dobre prowadzenie liczy się nie tylko w tańcu, dlatego ci, którzy chcą spędzić wieczór w iście szampański sposób, powinni skorzystać z oferty Black & White Limousines. Doświadczony kierowca odbiera imprezowiczów z wybranego miejsca na terenie miasta, a na powitanie może zaoferować np. orzeźwiające wino musujące. Zabawa wewnątrz luksusowego auta może być jedynie początkiem uciech, jeśli celem podróży jest jeden z klubów.

Eleganckiego Lincolna czy Chryslera warto wypożyczyć nie tylko z myślą o pamiętnym wieczorze panieńskim czy kawalerskim albo wymarzonym ślubie, ale również o stylowym przyjęciu partnera biznesowego. Ten ostatni z pewnością doceni także udostępnienie mu komfortowego Jaguara czy sportowego Porsche (400 KM, napęd 4x4).

UWAGA: Treści dostępne tutaj są przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. Klikając w linki, oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią zainteresowaną ofertą zakupu alkoholu. W przeciwnym wypadku nie wchodź na stronę docelową. Nie będziesz miał możliwości sfinalizowania transakcji. Groupon informuje, iż zgodnie z art. 15 ust. 1 pkt 2 ustawy z dn. 26 października 1982 r. (tekst jednolity w Dz.U. z 2007 roku Nr 70, poz. 473 ze zm.) sprzedaż napojów alkoholowych osobom do lat 18 jest zabroniona. W związku z powyższym osoby do lat 18 nie będą miały możliwości wymiany grouponu na alkohol.