Black & White Limousines

Łodygowa 69, Warszawa

Wieczór szaleństw: limuzyna, wejście do klubu dla nawet 10 osób od 299,99 zł w Black & White Limousines (-33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pomysł na wieczór panieński lub kawalerski, urodziny czy rocznicę ślubu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • wejściówki dotyczą następujących klubów:
    • Bank, Capitol, Opera, Park, Xoxo, Wesele, Stereo
  • szczegółowe informacje dotyczące wybranych klubów udzielane będą drogą telefoniczną: 795 743 522

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks.2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla osób pełnoletnich.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rabatowa karta stałego klienta w cenie. Groupon można realizować 7 dni w tygodniu (również w soboty). Realizacja kuponu w soboty od 01.05.2019 do 31.10.2019 w godz. 20-24 za dodatkową opłatą w wysokości 100 zł, płatną bezpośrednio u kierowcy. Dodatkowe opłaty: kolejna godzina (199 zł), wyjazd poza granice Warszawy (2,50 zł/km- liczone od centrum miasta). 30 zł za wniesienie własnego alkoholu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 793 552 271. Podczas rezerwacji zalecane jest wskazanie preferowanego klubu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 7-dbuiwym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Black & White Limousines

Dobre prowadzenie liczy się nie tylko w tańcu, dlatego ci, którzy chcą spędzić wieczór w iście szampański sposób, powinni skorzystać z oferty Black & White Limousines. Doświadczony kierowca odbiera imprezowiczów z wybranego miejsca na terenie miasta, a na powitanie może zaoferować np. orzeźwiające wino musujące. Zabawa wewnątrz luksusowego auta może być jedynie początkiem uciech, jeśli celem podróży jest jeden z klubów.

Eleganckiego Lincolna czy Chryslera warto wypożyczyć nie tylko z myślą o pamiętnym wieczorze panieńskim czy kawalerskim albo wymarzonym ślubie, ale również o stylowym przyjęciu partnera biznesowego. Ten ostatni z pewnością doceni także udostępnienie mu komfortowego Jaguara czy sportowego Porsche (400 KM, napęd 4x4).

UWAGA: Treści dostępne tutaj są przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. Klikając w linki, oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią zainteresowaną ofertą zakupu alkoholu. W przeciwnym wypadku nie wchodź na stronę docelową. Nie będziesz miał możliwości sfinalizowania transakcji. Groupon informuje, iż zgodnie z art. 15 ust. 1 pkt 2 ustawy z dn. 26 października 1982 r. (tekst jednolity w Dz.U. z 2007 roku Nr 70, poz. 473 ze zm.) sprzedaż napojów alkoholowych osobom do lat 18 jest zabroniona. W związku z powyższym osoby do lat 18 nie będą miały możliwości wymiany grouponu na alkohol.