Fly Squad

(1 Opinii)

Godzinny lot balonem od 499 zł i więcej opcji z Fly Squad

Oferta ograniczona czasowo!
50+ odsłon dziennie
1 Opinii
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 9 opcji

Godzinny lot balonem z poczęstunkiem i pamiątkowym zdjęciem

  • 499 zł za lot balonem dla 1 osoby
  • 999 zł za lot balonem dla 2 osób
  • 1799 zł za lot balonem dla 2 osób na wyłączność
  • 1499 zł za lot balonem dla 3 osób
  • 1999 zł za lot balonem dla 4 osób
  • 2999 zł za lot balonem dla 6 osób
  • 3999 zł za lot balonem dla 8 osób
  • 4999 zł za lot balonem dla 10 osób
  • 7499 zł za lot balonem dla 15 osób

Lokalizacje: Mazury, Biebrzański Park Narodowy, Narwiański Park Narodowy, Zalew Zegrzyński i okolice.

Warunki


Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób od 7. roku życia (osoby niepełnoletnie do 15. roku życia odbywają podróż pod opieką rodzica, a powyżej 15. roku za jego zgodą). Oferta nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży.  Warunkiem wykonania usługi jest zebranie grupy co najmniej 5 osób oraz odpowiednie warunki pogodowe.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Podróż odbywa się w zależności od warunków pogodowych, w godzinach wczesnoporannych lub popołudniowych (na ok 2 godz. po wschodzie słońca i 2 godz. przed zachodem słońca)  Lot na wyłączność oznacza że lecą w tym balonie tylko te 2 osoby. W pozostałych opcjach klienci lecą w grupie innych osób. Lokalizacje: Mazury – okolice Giżycka, Mikołajki, Ryn, Ełk, Podlasie – Białystok i okolice Biebrzański Park Narodowy (Wizna, Dobarz, Laskowiec, Goniądz), Narwiański Park Narodowy, Augustów, Okolice zalewu zegrzyńskiego.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 604 804. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada. Odwołanie lub zmiana rezerwacji możliwa tylko raz.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fly Squad


Działająca od początku lat 90. firma specjalizuje się w wykonywaniu lotów pasażerskich balonem. O to, by były one niezapomniane, dba wykwalifikowany pilot, który nie tylko sprawuje pieczę nad bezpieczeństwem pasażerów, ale także pilnuje, by trasa przelotu jak najdłużej zapierała dech w piersiach. Firma posiada certyfikat AOC - koncesjonowany przewoźnik lotniczy zarejestrowany w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Zamknięte w pamiątkowym kadrze doświadczenie może później stać się przyjemnym bodźcem, który pozwoli jeszcze raz oderwać się od ziemi.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.