Brak nowych powiadomień

Dębicka 4a, Rzeszów

Rytuał spa dla mężczyzn z masażem klasycznym, peelingiem i więcej za 129,99 zł w Float Rzeszów

Wybierz opcję

Wyróżniki

Relaksujący pakiet zabiegów skierowany specjalnie dla mężczyzn

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: ok. 100 minut
  • rytuał obejmuje
    • masaż klasyczny,
    • peeling,
    • okład,
    • masaż twarzy

Wyjątkowy pakiet zabiegów z użyciem m.in. oleju z konopi. Jego zastosowanie pozwala utrzymać skórę w dobrej kondycji i może pomóc w jej przedwczesnemu starzeniu. Zabiegi są przeprowadzane przy wykorzystaniu wyselekcjonowanych, naturalnych składników, które wpływają na procesy odnowy i regeneracji ciała.

Rytuał whisky & tytoń rozpoczyna się oczyszczeniem ciała poprzez peeling na bazie aromatu whisky i tytoniu. Następnie aplikowana jest maska/okład regeneracyjny, która wzmacnia włókna kolagenowe, w trakcie okładu wykonany jest masaż twarzy. W kolejnym etapie przeprowadzany jest masaż całościowy ciała w oparciu o aromatyczne masło do ciała z olejem konopnym. W rytuale używana jest kombinacja nasion z drzewa masłowego Magnifolia o aromacie whisky i tytoniu. Produkty bogate są w witaminę A, witaminy z grupy B, fenole, lecytyny i składniki mineralne. Tworzy na skórze zabezpieczający film, wzmacniając jej barierę ochronną.

Zabiegi spa dla mężczyzn? Relaks w zupełnie nowej odsłonie? Oferta na rytuały spa dla panów to propozycja Float Rzeszów. Wyświetlana na stronie Groupon.pl propozycja studia to szansa by choć na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego. Na panów czeka bowiem rytuał o aromacie whisky i tytoniu, trwający aż 100 minut.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwośc wymiany grouponu na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 720 886 886. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Float Rzeszów

Mnogość korzyści, jakie niesie za sobą sesja floatingu, jest ogromna. Doświadczyć ich można, korzystając z usług firmy Float Rzeszów, która specjalizuje się w tej niezwykłej formie relaksu oraz masażu. Obiekt wyposażony jest w profesjonalną kapsułę Float Rest, która umożliwiają unoszenie się bezwładnie na powierzchni roztworu soli Epsom. Zastosowanie korzystnych warunków takich jak cisza, ciemność i odpowiednia temperatura, wpływa na wysoki komfort sesji.

Uczucie odprężenia pogłębić można dzięki jednemu z masaży i rytuałów, wliczając w to pomagający w walce z cellulitem zabieg bańką chińską czy przeznaczony dla panów relaksujący pakiet Whisky i Tytoń.

Float Rzeszów

Spa, Day spa