Wyróżniki
Dostępne zabiegi mogą pomóc w zniwelowaniu bólu i stresu, poprawie krążenia, uzyskania lepszego snu i wyższego poziomu energii.
Komentarze klientów Groupon
O tej ofercie
**Szczegóły:**
- czas trwania: 45 minut
- dostępne masaż: leczniczy
- specjalista wykonujący zabieg: fizjoterapeuta
Masaż leczniczy (45 min) + konsultacja fizjoterapeutyczna
Podczas konsultacji fizjoterapeutycznej w pierwszej kolejności zbierany jest wywiad oraz przeprowadzane badanie czynnościowe pacjenta. Dzięki szczegółowej rozmowie z pacjentem ustalane są dolegliwości i ograniczenia pacjenta oraz czy istnieją symptomy, które dla pacjenta mogą być niepowiązane z problemem, ale dla fizjoterapeuty istotne w prowadzeniu terapii. Poznanie przebiegu choroby oraz dotychczas stosowanego leczenia jest bardzo ważne. Badanie czynnościowe ma za zadanie przedstawić fizjoterapeucie pracę narządów ruchu pacjenta – pełność zakresu ruchu oraz blokady i ograniczenia bólowe poszczególnych stawów lub partii mięśni. Jest to niezbędne do ustalenia planu terapii oraz jego intensywności.
Masaż leczniczy pomaga na zniwelowanie bólu mięśni i stawów. Prawdziwy, wykonany przez profesjonalistę masaż leczniczy daje bardzo dobre rezultaty w walce z bólem, a co za tym idzie, pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta.
Korzyści z masażu leczniczego
Masaż leczniczy stosowany jest przede wszystkim w celu zmniejszenia bólu. Jest naturalnym uzupełnieniem profilaktyki przeciwbólowej oraz ewentualnym wsparciem prowadzonego już leczenia.
Efekty;
- zmniejszenie bólu pochodzenia mięśniowego – bóle głowy, karku, pleców i kończyn;
- rozluźnienie masowanych części ciała;
- uczucie lekkości i odprężenia ;
- poprawa krążenia;
- lepszy stan i wygląd skóry;
- zniwelowanie bolesnych skurczy mięśni;
- wyższy poziom energii;
- lepszy sen;
- mniejszy stres.
Masaż leczniczy dedykowany jest każdemu, kto zmaga się z bólem. Można z niego korzystać tyle razy, ile potrzebuje tego organizm.
Zalecany dla:
- pacjentów w procesie rehabilitacji,
- pracowników biurowych,
- borykających się z przewlekłym stresem,
- osób starszych,
- pracowników fizycznych,
- sportowców i osób czynnie uprawiających sport.