Brak nowych powiadomień

Fitness Platinium

8 lokalizacji

Miesięczny karnet od 29,99 zł w klubie Fitness Platinium® – 8 lokalizacji (do -55%)

Do -55%
1 000+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Klub oferuje m.in. siłownię, zajęcia fitness, spinning ®, sauny, basen, pole dance

W skrócie

Jeśli zmagasz się z ciężarem nadmiernych kilogramów, zamień go z dzisiejszym grouponem na ciężary i ćwiczenia w klubie Fitness Platinium®.

Oferta
Karnet open w 1 z 4 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 59 zł za karnet nocny miesięczny dostępny w 2 klubach: przy ul. Wadowickiej 6 i ul. J. Lea 213,
2) 32,99 zł zamiast 69 zł za karnet student open miesięczny dostępny we wszystkich klubach /po aktywacji dostępny wybrany fitness club,
3) 79,99 zł zamiast 159 zł za karnet open miesięczny do 4 wybranych klubów,
4) 199,99 zł zamiast 447 zł za karnet open 3 miesięczny do 4 wybranych klubów.

 • w cenie karnetu open do 4 klubów i Student open można korzystać z basenu (nie dotyczy zajęć Aqua, które są dostępne tylko po zakupie karnetu Aqua) w klubach przy ul. Wadowickiej 6 i ul. Sołtysa Dytmara 3.
 • karnet nocny pon.-czw. - 23-6:30, pt. 23-8, sobota 20-8, niedz. 20-6:30
 • karnet student w Krakowie: dostępny w godzinach 6:30-17, Skawina: cały dzień

Regulamin klubu dostępny pod adresem www.fitnessplatinium.pl.

Fitness Platinium®
Rozrastająca się sieć klubów fitness posiada swoje placówki m.in. w Krakowie i Skawinie. W przestronnych wnętrzach skorzystać można z sal fitness, siłowni, strefy wolnych ciężarów oraz cardio, jak również sauny czy konsultacji bądź treningów personalnych. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów skorzystać można z ponad 20 rodzajów zajęć: od pilatesu i stretchingu po dance.

Dzięki tak różnorodnej ofercie można skupić się na konkretnej partii ciała lub też poprawić ogólną sprawność organizmu i to bez względu na stopień sportowego zaawansowania. Ćwiczenia siłowe ułatwią dostępne w wybranych lokalizacjach nowoczesne urządzenia z serii Technogym, które pozwolą na trening każdej grupy mięśni, a dla bardziej wymagających użytkowników przygotowano strefę wolnych ciężarów. Dla tych, którzy zmagają się ze zbędnymi kilogramami, przygotowano orbitreki, rowerki, bieżnie, wave’y i steppery.

Dostępne lokalizacje:

Kraków:

 • ul. Aleksandry 11
 • ul. Lea 213
 • ul. Szlak 67
 • ul. Zakopiańska 105
 • ul. Mogilska 97
 • ul. Wadowicka 6
 • ul. Sołtysa Dytmara 3

Skawina:

 • ul. Niepodległości 4

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta ważna wyłącznie dla nowych klientów klubu (którzy nie posiadali nigdy karnetu w żadnym z klubów) oraz osób które były klientami, lecz oddały kartę członkowską minimum 3 mies. temu.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 15% rabatu na zakup kolejnego karnetu (oferowanego w ramach oferty na Groupon.pl). Możliwość zakupu karnetu na prezent na okaziciela. Przy zakupie karnetu dodatkowo płatna kaucja zwrotna za kartę klubową w wysokości 10 zł.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.