FitFragola

Catering dietetyczny: dieta classic z dostawą na 3 dni od 134,99 zł i więcej opcji z firmą FitFragola – wiele miast

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dieta klasyczna to opcja dla osób w każdym wieku, które pragną odżywiać się w zgodzie z wytycznymi piramidy zdrowego żywienia

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1000-2500 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • darmowa dostawa do wszystkich miast wyróżnionych kolorem zielonym, zgodnie z mapką (z wyłączeniem Warszawy)
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dowóz od pon. do pt. w godz. 3-6 rano
  • dieta na weekend dowożona jest piątek

Dostępna dieta: classic – jej podstawą jest urozmaicony jadłospis, pozwalający na pokrycie dziennego zapotrzebowania na wszystkie składniki odżywcze, witaminy i składniki mineralne.

Warunki

Groupon ważny do 31.01.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla nowych klientów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: darmowa dostawa do wszystkich miast (z wyłączeniem Warszawy) wyróżnionych kolorem zielonym, zgodnie z mapką m.in.: Trójmiasto, Szczecin, Białystok, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Kraków, Lublin, Łódź, Radom, Kielce, Rzeszów, Opole, Wrocław, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Zabrze, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 810 445 lub e-mail: biuro@fitfragola.pl. Podczas składania zamówienia należy podać: kod zabezpieczający wraz z z danymi zamówienia (imię i nazwisko, telefon, adres dostawy, preferowany termin realizacji dostawy oraz kaloryczność.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

FitFragola

Bez względu na porę roku i stopień aktywności fizycznej – o zdrową dietę warto zadbać profesjonalnie. Możliwość taką daje firma cateringowa specjalizująca się w dostawie różnorodnych propozycji żywieniowych. FitFragola posiada w ofercie pełnowartościowe diety w wersji klasycznej, wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej i dla sportowców. Do wyboru jest też opcja pełnego wyżywienia składającego się z 5 posiłków dziennie lub w wersji z 3 posiłkami.