Brak nowych powiadomień

Catering dietetyczny Smaki świata: dieta niskowęglowodanowa Low-Carb z dostawą na 5 dni od 279,99 zł i więcej w Fitcare

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Dieta zakłada znaczne ograniczenie spożycia węglowodanów i zastąpienie ich głównie produktami bogatymi w białko oraz tłuszcze

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Agnieszka
5 Oceny4 reviews
kwiecień 12, 2021
Bardzo smaczne i różnorodne.
A
Angelina
1 Oceny1 reviews
kwiecień 2, 2021
Naprawdę bardzo dobra dieta, nie było dania, które by mi nie smakowało. Kupowałam już kilka na gruponie i ta zdecydowanie najbardziej mi smakowała. Dania różnorodne, estetyczne i naprawdę smaczne.
J
Joanna
2 Oceny2 reviews
luty 7, 2021
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością i smakiem dań (w porównaniu z firmami z dużo wyższej półki cenowej). Zdecydowanie catering wart polecenia! Będę wracać!
N
Natalia
3 Oceny2 reviews
styczeń 11, 2021
Polecam serdecznie! Sprawdziłam 4 inne cateringi zanim trafiłam na Fitcare. To jest najlepsza firma, zero nudy i pyszne jedzenie. Dieta przestała być męcząca, nie chodzę głodna a kilkogramy lecą w dół!
O
Olga
8 Oceny3 reviews
grudzień 29, 2020
20 dni diety standard - bardzo dobre jedzenie, różnorodne, brak monotonii. Wszystko świeże i dostarczone na czas. Korzystam dalej.
K
Katarzyna
2 Oceny1 reviews
grudzień 19, 2020
Jedzenie pyszne, urozmaicone. Dla mnie ważne tez jest ze dostarczają w weekendy. Polecam. Korzystam z FitCare od kilku lat kilka razy w roku i jeszcze mnie nie zawiedli.
G
Guest
2 Oceny2 reviews
grudzień 3, 2020
Różnorodne i smaczne posiłki, dostawy zawsze na czas.
S
Sebastian
4 Oceny2 reviews
listopad 1, 2020
Kolejne zamówienie w Fitcare, niezmiennie godne polecenia!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • dieta: Low-Carb (niskowęglowodanowa)
 • kaloryczność: 1000-2000 kcal
 • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
 • czas trwania: 5-20 dni
 • obszar dostawy: na terenie Warszawy bezpłatna, poza Warszawą za dodatkową opłatą (ustalane indywidualnie)
 • wyłączenia: brak
 • termin dostawy: od poniedziałku do soboty w godz. 02:00-07:00
 • zestawy weekendowe są dostarczane w sobotę rano
 • można wykluczyć dowolny dzień dostawy

Przykładowe menu:

 • śniadanie: jajka sadzone z boczkiem i szczypiorkiem
 • II śniadanie: sałatka Cobb
 • obiad: boczek rolowany z surówką
 • podwieczorek: flaki wołowe
 • kolacja: chilli con carne z ryżem i surówką

Warto wiedzieć

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail kontakt@fitcare.pl. Podczas rezerwacji należy podać dane do zamówienia (kod zabezpieczający, imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostaw, kod do domofonu) oraz załączyć groupon w formacie pdf. Zamówienia złożone do godz. 15 realizowane są pojutrze, z wyjątkiem zamówienia na poniedziałek, które należy złożyć do godz. 15 w piątek, a na wtorek do godz. 15 w sobotę. Dostawa na terenie Warszawy bezpłatna, poza Warszawą za dodatkową opłatą (ustalane indywidualnie). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Fitcare

Mimo codziennego pośpiechu i nadmiaru obowiązków warto zadbać o zdrową i pełnowartościową dietę, która dodaje energii podczas wykonywanych zajęć. By zaoszczędzić cenny czas, warto oddać tę kwestię w ręce specjalistów ds. żywienia z warszawskiej firmy cateringowej.

Fitcare to nowa jakość w cateringu dietetycznym. Zdrowo, świeżo, naturalnie, i smacznie. Codziennie poszukiwane są w jedzeniu idealne fuzje wartości odżywczych, jak i smakowych. Fitcare stawia wyłącznie na zdrowe, świeże i starannie dobrane przez dietetyków składniki. Klient każdego dnia otrzymuje pięć hermetycznie zapakowanych posiłków inspirowanych kuchniami świata – raz w tygodniu organizowany jest dzień tematyczny, kiedy to skosztować można oryginalnych potraw z danego regionu.