zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TOP20. Dziś koniec.

FitBOX

Catering dietetyczny: dieta klasyczna, wegetariańska, bez ryb z dostawą na 3 dni od 159,99 zł i więcej z FitBOX

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie dieta standardowa z mięsem lub wegetariańska i dla osób nie spożywających ryb, o różnej kaloryczności do wyboru

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: klasyczna, wegetariańska, bez ryb
  • kaloryczność: 1000-2300 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • obszar dostawy: Rzeszów, Leżajsk, Sokołów Małopolski, Nisko, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Mielec, Dębica, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Kraśnik
  • dni dostawy: od poniedziałku do piątku (dowóz w piątek na 3 dni)

Dieta klasyczna: zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.


Dieta wegetariańska: polega na wyłączeniu z diety mięsa. Bazuje na produktach pochodzenia roślinnego (warzywa, owoce, rośliny strączkowe, zboża, nasiona) oraz nabiale, z których dietetyk umiejętnie komponuje posiłki, aby zawierały wszystkie niezbędne składniki.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyłączyć z diety mięso, zdrowo się odżywiać i spożywać prawidłowo zbilansowane posiłki.


Dieta bez ryb: klasyczna dieta pudełkowa, z której wyłączone są ryby. Posiłki bazują zwykle na takich produktach, jak chude mięso, kasze, makarony, warzywa i owoce. Odpowiednio zbilansowana dieta dostarcza niezbędnych składników odżywczych.

Dla kogo: dla osób, które nie mogą lub nie chcą spożywać ryb.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 957 220. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający oraz dane niezbędne do realizacji zamówienia (adres dostawy, kontakt, dodatkowe informacje dla kierowcy) oraz dodatkowo wysłać mailowo w wersji PDF zakupiony groupon na adres: fitbox.dieta@gmail.com. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Dostawa: Rzeszów, Leżajsk, Sokołów Małopolski, Nisko, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Mielec, Dębica, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Kraśnik. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

FitBOX

Chcą zadbać o zdrowe, codzienne posiłki dostosowane do indywidualnych potrzeb kalorycznych, warto skorzystać z oferty firmy cateringowej. FitBOX oferuje dietę pudełkową z dowozem, która pozwoli przełamać rutynę bez wychodzenia z domu. Klienci mają do wyboru m.in. dietę klasyczną i wegetariańską składającą się z 3-5 dań.