zamknij
Multikino

Fit me by eat me!

Catering dietetyczny Sirt me! zwany dietą Adele z dostawą na 3 dni od 149 zł i więcej z Fit me by eat me!

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bazujący na „diecie Adele” catering zakłada ograniczenie kaloryczne posiłków i spożywanie zielonych koktajli bogatych w polifenole

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: [Sirt me! / Sirt me wege![(https://www.fitmebyeatme.pl/sirt-me/)
  • kaloryczność: 1000-1500 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • dostawa: na terenie Warszawy i okolic
  • liczba posiłków/soków w ciągu dnia: 4
  • wyłączenia: brak
  • dni dostawy: od poniedziałku do piątku

Sirt me! lub Sirt me wege! – posiłki bazują na założeniach diety Adele, a przy tym nie wiążą się z dużymi restrykcjami.

Przykładowe menu dostępne tutaj

Uwaga: dieta nie jest rekomendowana w przypadku celiakii lub silnej alergii na gluten oraz osobom z nietolerancją laktozy.


Dieta sirtfood (SIRT): jej zadaniem jest zwiększenie ilości sirtuin (grupy białek) w organizmie i redukcja masy ciała. Dieta składa się z dwóch faz podzielonych na 2 etapy, podczas których spożywa się koktajle sirtuinowe oraz posiłki stałe. Podczas pierwszej fazy spożywa się od 1000 do 1500 kalorii, a następnie kaloryczność posiłków należy dopasować do indywidualnych potrzeb.

Dla kogo: głównie dla osób z nadwagą i otyłością.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 883 422 000, biuro@fitmebyeatme.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający wraz z danymi zamówienia (imię i nazwisko, telefon, adres dostawy, preferowany termin realizacji dostawy oraz kaloryczność). Dostawa na terenie Warszawy i okolic. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Fit me by eat me!

Chcąc delektować się jedzeniem, a przy tym dbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie warto skorzystać z usług firmy Fit me by eat me! Posiada ona niezbędne zaplecze, ponieważ powstała pod marką Eat me, która może poszczycić się wieloletnią tradycją i doświadczeniem w oferowaniu pełnowartościowych dań gotowych. Klienci mają do wyboru różnego rodzaju diety dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji smakowych z codzienną dostawą do domu.