FitDanceFun

2 lokalizacji

Miesięczny karnet fitness na 4, 8 lub 12 wejść w FitDanceFun w Bydgoszczy - 2 lokalizacje

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Udział w zajęciach w FitDanceFun to gwarancja spalonych kalorii, wzmocnienia mięśni, a przy tym nabranie kondycji i modelowanie sylwetki.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Karnet na 4 wejścia na wybrane zajęcia fitness

Karnet na 8 wejść na wybrane zajęcia fitness

Karnet na 12 wejść na wybrane zajęcia fitness

Klub Fitness FitDanceFun to dwie lokalizacje w Bydgoszczy - Fordon (ul. Rzeźniackiego 1C) i Błonie (ul. Broniewskiego 4).

Oferta dotyczy wszystkich zajęć fitness, które oferuje klub tj. fitness na trampolinach, Zumba Fitness, Zdrowy kręgosłup, Step Workout, Afro Fitness, Stretching z elementami jogi, Brazylijskie pośladki, Tabata, Shape, czy ABT.

Czas każdego treningu : 60min

Oferta skierowana jest do klientów, którzy nie byli jeszcze na zajęciach w FitDanceFun. Z oferty można skorzystać tylko raz - w ramach możliwości poznania usług klubu.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Maks. waga uczestnika: 120 kg. Karnet należy aktywować przed końcem ważności grouponu. Karnet wygasa w ciągu 30 dni od daty aktywacji. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 516 300 863. Osoby poniżej 18 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica. Na miejscu należy pojawić się z min. 10-minutowym wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Wymagane jest odpowiednie obuwie. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Wymagany jest strój do ćwiczeń. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

FitDanceFun Beauty - centrum odchudzania i modelowania sylwetki

Piękna sylwetka nie jest przeznaczona wyłącznie dla modelek i celebrytów. Dzięki bydgoskiemu studiu zadbać można o ciało w kompleksowy sposób i dzięki regularnym wizytom szybko osiągnąć widoczne rezultaty. W ofercie znajdują się takie urządzenia, jak np. vacu, sauna Infrared, rollmasaż i więcej.