FitBox4You

Dieta Sportowa lub Low carb z dostawą na 3 dni za 131,99 zł i więcej z FitBox4You

Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru dieta dla osób uprawiających sport, bardzo aktywnych fizycznie lub dieta bazująca na obniżeniu poziomu spożywanych węglowodanów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • czas trwania: 3-30 dni
  • dostawa: w cenie na terenie Warszawy i okolic
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • diety do wyboru:
    • Sportowa (2500 kcal) dla osób bardzo aktywnych fizycznie, trenujących i uprawiających sport (posiłki bogate w białko i węglowodany złożone, które są niezbędne do zaspokojenia potrzeb organizmu i budowy zdrowej i trwałej masy mięśniowej)
    • Low carb (1800, 2000, 2200 lub 2500 kcal) zaliczana jest do diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: bezpłatna dostawa na terenie Warszawy i okolic. Dostawy w godz. od 1 do 8.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 571 481 947 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. Dodatkowo należy wysłać e-mail na adres biuro@fitbox4you.pl z załączeniem grouponu w wersji PDF wraz z danymi do zamówienia (imię i nazwisko, telefon, adres dostawy, preferowany termin realizacji dostawy oraz kaloryczność i rodzaj diety). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

FitBox4You

Doświadczeni dietetycy, kucharze oraz osoby związane ze światem sportu to grupa współpracowników tworzących firmę, której celem jest dostarczanie pod wskazany adres zdrowych, smacznych i estetycznie przygotowanych posiłków. FitBox4You oferuje kilka rodzajów diet dopasowanych do różnorodnych potrzeb. W ofercie jest m.in. dieta Fit (pozwala w optymalnym tempie zrzucić zbędne kilogramy), Optimum (polecana osobom zapracowanym), Vege (opiera się na warzywach, owocach i białku roślinnym), Cardio (bazuje na zbożach, warzywach, owocach, roślinach strączkowych, orzechach, nasionach, oliwie, ziołach i przyprawach) oraz Power Sport.

Więcej informacji na Facebooku.