Brak nowych powiadomień

Fiesta Del Vino

Wykwintne smaki: 35 zł za groupon wart 50 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Fiesta Del Vino (-30%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -30%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

W menu m.in. deska hiszpańskich/włoskich serów, ravioli z ricottą, krem z grzybów, pierś z kaczki kukurydzianej, mule, tarta crème brûlée

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: europejska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • menu dostępne na stronie fiestadelvino.pl
  • wyłączenia: napoje

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Z oferty wyłączone są wszystkie napoje z menu. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Restauracja czynna pon.-sob. w godzi. 12-22, kuchnia w restauracji czynna do godz. 21.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fiesta Del Vino

Zlokalizowana przy ulicy Czechosłowackiej restauracja to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania. Fiesta Del Vino jest klimatycznym lokalem, w którym połączono koncepcję specjalistycznego sklepu winiarskiego z akcesoriami i delikatesami oraz barem tapas i sezonową kuchnią. Klienci mają do wyboru regionalne produkty z Włoch, Hiszpanii i Francji, mogą kosztować m.in. serów, wędlin, oliw extra virgin, octów balsamicznych, makaronów, oliwek, karczochów, kaparów oraz korzystać z profesjonalnej rady sommeliera. Jest to też miejsce odpowiednie na randkę, spotkanie biznesowe, imprezę okolicznościową i nie tylko. Warto dodać, że restauracja Fiesta Del Vino została uwzględniona w Żółtym Przewodniku Gault&Millau 2019.

Więcej informacji na Facebooku.

Fiesta Del Vino

Restauracja, Hiszpańska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.