top-rated-merchant Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Multikino jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Multikino

49 lokalizacji

Ferie 2023: pakiet 4 biletów na dowolne filmy 2D/3D w kinach sieci Multikino w Polsce (do -50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pomysł na ferie i okazja do obejrzenia na dużym ekranie aktualnych i nadchodzących hitów filmowych przez 5 dni w tygodniu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Oferta

Pakiet 4 biletów na dowolny film 2D/3D w kinach sieci Multikino

Uwaga: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.


Oferta ważna:

  • w kinach sieci Multikino w całej Polsce
  • na dowolne miejsca (SuperPromo, Promo, Standard) z wyłączeniem VIP i Super VIP (możliwość dopłaty do miejsc VIP/ Super VIP zgodnie z cennikiem danego seansu, dopłaty do Super VIP nie są pobierane w kinach Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Młociny, Tychy Gemini).)
  • od poniedziałku do piątku
  • na filmy 2D/3D oraz wybrane projekty specjalne
    • na seans 3D obowiązuje dopłata do okularów, według cennika na dany film (ewentualnie istnieje możliwość używania własnych okularów 3D)
  • do 28.02.2023

Strefy:

Multikino posiada ujednolicony cennik, w ramach którego cena za bilet na seans z bieżącego repertuaru uzależniona jest od umiejscowienia fotela na sali kinowej. Sale kinowe w kinach zostały podzielone na strefy „SuperPROMO”, „Promo”, „Standard” i „VIP” lub „SuperVIP”.

Podział sal na strefy jest zróżnicowany w zależności od wybranego kina. Szczegóły znajdują się na stronie www.multikino.pl.


Polecane filmy:


plakaty

„Filip”

Tytułowy bohater Filip korzysta z uroków życia i ukrywa swoje żydowskie pochodzenie, przebywając w sercu nazistwoskich Niemiec. Jak zmieni się jego życie, gdy wojna zacznie zabierać najbliższe mu osoby? Film nagrodzony Srebrnymi Lwami podczas 47. FPFF w Gdyni.

„Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”

Gdy cesarzowa Chin niespodziewanie zostaje uwięziona, jej córka wyrusza w daleki świat, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje dwóch mężnych Galów – Asteriksa i Obeliksa, którzy ruszają w długą i pełną przygód podróż na Daleki Wschód.

„Tata”

Michał jest kierowcą TIR-a i jednocześnie ojcem samotnie wychowującym córkę. Gdy opiekunka Miśki umiera, Michał jest zmuszony zabrać w trasę dziewczynkę i jej najlepszą przyjaciółkę. Czy w trakcie tej podróży Michał dorośnie do bycia tatą?

„Wieloryb”

Cierpiący na poważną otyłość Charlie pracuje zdalnie i nie wychodzi ze swojego mieszkania. W życiu ma tylko jeden cel – odbudować więź z córką, którą kiedyś porzucił. W roli głównej nominowany do Oscara Brendan Fraser.

plakaty

„Heaven in hell”

Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Czy mimo przeszkód i głęboko skrywanych tajemnic ich płomienny romans może przerodzić się w coś więcej?

„Magic Mike: ostatni taniec”

„Magic” Mike Lane (Tatum) powraca na scenę po długiej przerwie. Tym razem w Londynie, gdzie za namową bogatej celebrytki ma się pokazać z nowymi tancerzami.

„Titanic: 25. rocznica”

25 lat po kinowej premierze hitu z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w rolach głównych, film powraca w wersji 4K 3D. Warto przypomnieć, że „Titanic” Jamesa Camerona zdobył Oscary w 11 kategoriach, w tym za najlepszy film i reżyserię.

„Pokusa”

Skandalizująca historia oparta na faktach. Atrakcyjna i ambitna Inez (Helena Englert) od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu. Jej pierwszy materiał ma dotyczyć życia Maksa – piłkarza u szczytu sławy. Inez przez trzy dni ma nie odstępować go na krok.

plakaty

„Avatar: Istota wody”

Długo wyczekiwany film Jamesa Camerona. Akcja rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. Rodzina Jake’a i Neytiri stara się zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom.

„Pan zabawka”

Alexander jest synem miliardera , który ma prawie wszystko, co może sobie wymarzyć. Jednak relacja chłopca z ojcem, który sam go wychowuje, jest daleka od ideału. Pewnego dnia w życiu Aleksandra pojawia się Samy, którego zadaniem będzie spędzanie czasu z chłopcem.

„Ant-Man i Osa: Kwantomania”

Superbohaterowie Scott Lang i Hope Van Dyne powracają jako Ant-Man i Osa. Wraz z rodzicami Hope oraz córką Scotta będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty.

„Kot w Butach. Ostatnie życzenie”

Sequel nominowanej do Oscara® animacji „Kot w Butach”. Tytułowy bohater wykorzystał już osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.


Aktualny repertuar Multikina dostępny tutaj


Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: w celu realizacji on-line wejdź na multikino.pl, wybierz interesujący Cię seans i miejsca, kliknij ''Kupuję bilety'' i podaj kod grouponu w polu ''Kod voucher''. Do realizacji w kasie weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu. Z biletem udaj się prosto do wejścia na salę kinową.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy groupon/ kod biletowy podlega wymianie na 4 bilety na dowolnie wybrane seanse filmowe w technologii 2D/3D w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Kody są 4-krotnego użycia. Każdy kod może zostać wykorzystany 4 razy zarówno na ten sam seans, jak i różne seanse. Kupony/ kody biletowe uprawniają do wymiany na bilety na seanse filmowe wyświetlane od poniedziałku do piątku do daty jego ważności (brak możliwości wymiany na bilet na seanse filmowe wyświetlany po dacie ważności).
Ograniczenia: Groupon nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji grouponu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy. Oferta nie obejmuje sal xtreme. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Oferta ważna:
- na dowolne miejsca (SuperPromo, Promo, Standard) z wyłączeniem VIP i Super VIP (możliwość dopłaty do miejsc VIP/ Super VIP zgodnie z cennikiem danego seansu, dopłaty do Super VIP nie są pobierane w kinach Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Młociny, Tychy Gemini).
- na filmy 2D/3D oraz na wybrane projekty specjalne.
- na seanse 3D obowiązuje dopłata do okularów, według cennika na dany film (możliwość używania własnych okularów 3D).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 28.02.2023.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Multikino

Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działa 45 kin w 37 miastach Polski z łączną liczbą 323 ekranów. Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r. uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper, baletu oraz retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre.

Multikino za swoją działalność wielokrotnie było dostrzegane podczas prestiżowych konkursów. Jest zdobywcą nagród Superbrands oraz Superbrands Created in Poland. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w obszarze „Event Cinema” zarówno na rynku polskim, jak i europejskim (laureat europejskiej nagrody ECA Awards w 2014 roku).