4 lokalizacji

Loty paralotnią i motoparalotnią: lot widokowy (od 249 zł) i film HD (od 349 zł) z firmą Faza

Wybierz opcję

Wyróżniki

Podniebna przygoda do wyboru w jednej z lokalizacji: Góra Żar, Warszawa lub Piotrków Trybunalski

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 8 opcji

  • 249 zł zamiast 299 zł za lot widokowy paralotnią z instruktorem w tandemie (Góra Żar),
  • 349 zł zamiast 399 zł za lot widokowy paralotnią z instruktorem w tandemie z nagraniem z 1 kamery HD (Góra Żar).

  • 299 zł zamiast 349 zł za lot widokowy motoparalotnią w tandemie z instruktorem (Góra Żar),
  • 399 zł zamiast 449 zł za lot widokowy motoparalotnią w tandemie z instruktorem z nagraniem z 1 kamery HD (Góra Żar).

  • 249 zł zamiast 349 zł za lot widokowy motoparalotnią w tandemie z instruktorem (Warszawa),
  • 349 zł zamiast 449 zł za lot widokowy motoparalotnią w tandemie z instruktorem z nagraniem z 1 kamery HD (Warszawa).

  • 299 zł zamiast 349 zł za lot widokowy motoparalotnią w tandemie z instruktorem (Piotrków Trybunalski),
  • 399 zł zamiast 449 zł za lot widokowy motoparalotnią w tandemie z instruktorem z nagraniem z 1 kamery HD (Piotrków Trybunalski).

Lot widokowy paralotnią z instruktorem w tandemie:

Lot w tandemie przyniesie wspaniałe doświadczenia i niesamowite widoki do tej pory zarezerwowane tylko dla oczu ptaka. W czasie lotu uczestnik będzie mieć wystarczająco dużo czasu, aby nacieszyć się tymi doznaniami. Loty swobodne wykonywane są na zboczach gór lub za wyciągarką i najczęściej odbywają się na dużych wysokościach (powyżej 500 m) przy wykorzystaniu prądów wznoszących. Klient ma okazję samodzielnie pilotować paralotnię pod okiem instruktora; czas trwania lotu to 20 minut. Lokalizacja: Góra Żar.

Lot motoparalotnią z instruktorem w tandemie:

Lot ten to doskonały sposób poznania kawałka nieba, ujrzenia znanych zakątków z innej perspektywy oraz sprawienia sobie lub bliskiej osobie niezwykłej pamiątki na całe życie – fantastycznych wspomnień.

Uczestnik będzie miał okazję zapoznać się z tym wspaniałym sportem i spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Motoparalotnia daje nieograniczone możliwości lotu, nisko nad ziemią czy wodą lub wysoko w przestworzach; czas trwania lotu to 20 minut. Lokalizacje do wyboru: Góra Żar, Warszawa, Piotrków Trybunalski.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania lotu: do 20 min
  • doświadczenie pilota: pilot z ok. 10-letnim doświadczeniem praktycznym

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Warunki uczestnictwa - minimalna waga przy locie motoparalotnią 35 kg, maksymalna waga 95 kg; przy locie paralotnią minimalna waga 35 kg, maksymalna 110 kg. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Do każdej z opcji możliwa jest videorejestracja (film + zdjęcia z lotu) w cenie 79 zł – nagranie z jednej kamery, 158 zł nagranie z dwóch kamer (z wyłączeniem opcji, które tę usługę zawierają). Szczegóły tutaj.
Realizacja: na numer telefonu podany przez klienta wysyłany jest sms informacyjny do 2 dni przed planowanymi lotami w miejscu wybranym przez klienta. Klient wchodzi na stronę www.faza.be w zakładkę rezerwacje: https://faza.be/pl/content/16-rezerwacje i wybiera dogodny dla siebie dzień i godzinę lotu. Jeśli podany przez organizatora termin nie odpowiada klientowi, czeka na kolejnego sms-a z nowymi datami. Brak rezerwacji lotów z wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Faza

Niezależnie od pory roku doświadczeni instruktorzy i trenerzy z firmy Faza pomogą w zdobyciu nowych umiejętności w takich sportach, jak kitesurfing, paintball, speedball czy drifitng, wykonają sesje zdjęciowe w plenerze lub z lotu ptaka i więcej. Podniebnych emocji można doświadczyć też osobiście podczas organizowanych lotów widokowych i akrobatycznych paralotnią, które pozwolą nacieszyć oczy okolicznym krajobrazem. Różnorodność oferowanych przez firmę usług sprawia, iż możliwe jest zarówno wypożyczenie namiotu wojskowego czy zabytkowej nysy, jak i zorganizowanie cateringu podczas wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości.