Farma Zdrowia – Gabinet Masażu

ul. Kaczeńcowa 2, Wrocław

Godzinny masaż ciała: relaksacyjny lub klasyczny do wyboru w Gabinecie Masażu Farma Zdrowia

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja na godzinę relaksu i wyciszenia, a także doświadczenie innych właściwości masażu, takich jak redukcja bólu i napięć mięśni

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 574 642 235. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Farma Zdrowia – Gabinet Masażu

Masaż może być sposobem leczenia i przywracania harmonii ciała i duszy – z takiego założenia wychodzi zlokalizowany we Wrocławiu gabinet. Farma Zdrowia specjalizuje się w masażach, które mogą przynieść szereg pozytywnych właściwości działając kompleksowo zarówno na ciało, jak i umysł. W ofercie dostępny jest np. masaż klasyczny i relaksacyjny.