Extreme Marcin Bernat

Korczyn 21A, Strawczyn

Lot widokowy paralotnią z Mistrzem Świata i Polski z prezentacją sprzętu za 319,99 zł z Extreme Marcin Bernat

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Niesamowita przygoda i okazja do oglądania panoramy Kielc z lotu ptaka

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • doświadczenie pilota: mistrz świata i Polski
  • czas trwania lotu: ok. 15 minut – jednak na całość atrakcji trzeba przeznaczyć więcej czasu, gdyż w pakiecie dostępne jest krótkie szkolenie, zapoznanie ze sprzętem przygotowanie do startu itp.
  • loty odbywają się w Korczynie koło Kielc

Loty odbywają się paralotnią, czyli miękkim szybowcem. Na pokładzie łączność między pilotem a uczestnikiem lotu zapewnia interkom, zwiększający poczucie bezpieczeństwa. Po konsultacji z pasażerem możliwe są akrobacje w powietrzu.

Więcej informacji dostępnych na stronie

Warunki

Maks. waga uczestnika: 120 kg. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 600 348 996 lub mailowo: marcin.bernat1@wp.pl . Podczas rezerwacji należy podać grouponu i kodu zabezpieczającego (w godz.8-14) w ciągu 2 miesięcy od zakupu grouponu. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z minimum 2-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada.aleca się założenie wygodnego obuwia na miękkiej podeszwie. Przed lotem należy podpisać regulamin (po wcześniejszym zapoznaniu się z nim). Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Extreme Marcin Bernat

„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić…” – tę myśl Leonarda Da Vinci jak nikt inny rozumie Marcin Bernat, Motoparalotniowy Mistrz Polski, dwukrotny złoty medalista Mistrzostw Świata. Wie, że wznosząc się wysoko na motoparalotni, doświadcza się unikalnych wrażeń związanych z samym szybowaniem w powietrzu i można zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy. Stąd pomaga wzbić się w powietrze nad największymi miastami Polski nawet tym, którzy na co dzień lubią twardo stąpać po ziemi.