zamknij
Multikino

Extreme Marcin Bernat

Korczyn 21A, Strawczyn

Lot widokowy nad Kielcami z Mistrzem Świata i Polski z prezentacją sprzętu za 199 zł i więcej z Extreme Marcin Bernat

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Niesamowita przygoda i okazja do oglądania panoramy Kielc z lotu ptaka

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Sebastian
12 Oceny3 reviews
czerwiec 15, 2020
Bardzo miło, sympatycznie, profesjonalnie i bez problemów, widać kunszt i zamiłowanie, same pozytywne emocje i adrenalina. Szczerze polecam :-)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • doświadczenie pilota: mistrz świata i Polski
  • czas trwania lotu: ok. 15 minut – jednak na całość atrakcji trzeba przeznaczyć więcej czasu, gdyż w pakiecie dostępne jest krótkie szkolenie, zapoznanie ze sprzętem przygotowanie do startu itp.

Loty odbywają się motoparalotnią, czyli tzw. miękkim szybowcem z silnikiem, który (po wyłączeniu w powietrzu) funkcjonuje jak tradycyjna paralotnia (lot szybujący). Na pokładzie łączność między pilotem a uczestnikiem lotu zapewnia interkom, zwiększający poczucie bezpieczeństwa. Po konsultacji z pasażerem możliwe są akrobacje w powietrzu.

Więcej informacji dostępnych na stronie

Kielce z lotu ptaka? Firma Extreme Marcin Bernat jest odpowiedzią na to pytanie. Prezentowana na stronie Groupon oferta to okazja, by spełnić swoje podniebne marzenia, tym bardziej, że opiekunem lotu jest nikt inny jak Marcin Bernat – utytułowany i wykwalifikowany pilot o wieloletnim doświadczeniu. Lot widokowy motoparalotnią, niezależnie od wybranej opcji, trwać będzie około 15 minut. To niezwykłe doświadczenie może być również udokumentowane na filmie w jakości HD, dzięki specjalnym kamerkom, przeznaczonym do tego rodzaju aktywności.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców. Maks. waga uczestnika to 120 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zaleca się założenie wygodnego obuwia na miękkiej podeszwie. Przed lotem należy podpisać regulamin (po wcześniejszym zapoznaniu się z nim). Możliwość wymiany grouponu na bon podarunkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 348 996 lub mailowo: marcin.bernat1@wp.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego (w godz.8-14) w ciągu 2 miesięcy od zakupu grouponu. Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z minimum 2-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Extreme Marcin Bernat

„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić…” – tę myśl Leonarda Da Vinci jak nikt inny rozumie Marcin Bernat, Motoparalotniowy Mistrz Polski, dwukrotny złoty medalista Mistrzostw Świata. Wie, że wznosząc się wysoko na motoparalotni, doświadcza się unikalnych wrażeń związanych z samym szybowaniem w powietrzu i można zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy. Stąd pomaga wzbić się w powietrze nad największymi miastami Polski nawet tym, którzy na co dzień lubią twardo stąpać po ziemi.