zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Euro Dent 2000

Polnej Róży 6, Warszawa

Do 0% zniżki skaling polerowanie i fluoryzacja,badanie stomatologiczne +diagnodent w Euro Dent 2000

Wybierz opcję
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code START. Ends 1.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Usługi stomatologiczne pozwolą na kontrolę stanu zdrowia zębów oraz wzmocnią i zabezpieczą uśmiech

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 15, 2022
Wszystko profesjonalnie i bardzo miło. Czyszczenie i ocena odbyły się zgodnie z opisem. Dokupiłam także piaskowanie co polecam.
E
elżbieta
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 22, 2022
Serdecznie odradzam. Cały "zabieg" to jakaś kpina. Zabieg wykonany na zasadzie: klient przyszedł z Grouponu, więc robimy wszystko na przysłowiowe "odwal się". Nie dość, że wykupując pakiet z piaskowaniem oznajmiono mi, że za owe piaskowanie trzeba będzie dopłacić, to sam skaling, który był jedynym wykonywanym w moim przypadku zabiegiem, był bardzo szybki, niedokładny a pani go wykonująca aż tak się "spieszyła", że przejechała mi swoim ostrym narzędziem po dolnym podniebieniu, kalecząc je i powodując krwawienie. Zostałam potraktowana jak jakiś klient "gorszej kategorii", prawdopodobnie tylko dlatego, że zamówiłam usługę na Grouponie. Wielka szkoda, bo miałam chęć wykupić inne usługi w standardowej cenie, ale zrobię to w innym gabinecie, bo ten, z którego właśnie wyszłam zdecydowanie zniechęca klienta do kontynuowania z nim współpracy.
G
Grzegorz
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 25, 2021
sympatycznie, miło, profesjonalnie
H
Helena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 13, 2022
Fantastyczna obsługa, najlepsze miejsce na wybielanie zębów. Dziękuje i do zobaczenia
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
S
Szymon
3 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 3, 2021
Niestety, ale nie jestem zadowolony z zakupu. Wizyta była przekładana dwa razy - bez podania przyczyny. Rozumiem, że taka sytuacja może zdarzyć się raz, ale dwa to już jest przesada i oznacza brak szacunku do czasu drugiej osoby. O zmianie zostałem poinformowany dzień przed, zaproponowano mi inny, alternatywny termin jednak był on w czasie godzin mojej pracy, co musiałem ustalić z pracodawcą. Do gabinetu zostałem przyjęty z opóźnieniem. Nie mam natomiast zastrzeżeń co do samej usługi wykonanej przez lekarza.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: skaling, polerowanie, fluoryzacja, badanie diagnodentem

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, fluoryzacja remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 3 przekazać jako prezent. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 618 75 33 lub 22 649 63 24. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Euro Dent 2000

Liczba widniejąca w nazwie zlokalizowanego na Kabatach NZOZ-u nie jest przypadkowa - jest to bowiem rok jego założenia. Przez ponad 10 lat Euro Dent 2000 rozrósł się do trzech gabinetów, spośród których dwa wyposażone są w aparaty RTG bezpośrednio przy fotelach, a do tego wszystkie wyłożone są wykładziną z bakteriobójczą powłoką. Ale to nie koniec nowoczesnych rozwiązań: przeglądów dokonuje się tutaj za pomocą diagnodentu firmy Kavo, który charakteryzuje się 6-krotnie większą skutecznością niż tradycyjne lusterko ze zgłębnikiem i nie uszkadza szkliwa. A jeśli zajdzie potrzeba poradzenia sobie z bolesnym ubytkiem przyszyjkowym, w sukurs może przyjść abrazja - metoda bezwiertłowa, która nie wymaga znieczulenia.