zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WEEKEND. Jutro koniec.

Euro Dent 2000

Polnej Róży 6, Warszawa

Do 0% zniżki skaling polerowanie i fluoryzacja,badanie stomatologiczne +diagnodent w Euro Dent 2000

Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługi stomatologiczne pozwolą na kontrolę stanu zdrowia zębów oraz wzmocnią i zabezpieczą uśmiech

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
E
elżbieta
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 22, 2022
Serdecznie odradzam. Cały "zabieg" to jakaś kpina. Zabieg wykonany na zasadzie: klient przyszedł z Grouponu, więc robimy wszystko na przysłowiowe "odwal się". Nie dość, że wykupując pakiet z piaskowaniem oznajmiono mi, że za owe piaskowanie trzeba będzie dopłacić, to sam skaling, który był jedynym wykonywanym w moim przypadku zabiegiem, był bardzo szybki, niedokładny a pani go wykonująca aż tak się "spieszyła", że przejechała mi swoim ostrym narzędziem po dolnym podniebieniu, kalecząc je i powodując krwawienie. Zostałam potraktowana jak jakiś klient "gorszej kategorii", prawdopodobnie tylko dlatego, że zamówiłam usługę na Grouponie. Wielka szkoda, bo miałam chęć wykupić inne usługi w standardowej cenie, ale zrobię to w innym gabinecie, bo ten, z którego właśnie wyszłam zdecydowanie zniechęca klienta do kontynuowania z nim współpracy.
G
Grzegorz
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 25, 2021
sympatycznie, miło, profesjonalnie
H
Helena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 13, 2022
Fantastyczna obsługa, najlepsze miejsce na wybielanie zębów. Dziękuje i do zobaczenia
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
S
Szymon
3 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 3, 2021
Niestety, ale nie jestem zadowolony z zakupu. Wizyta była przekładana dwa razy - bez podania przyczyny. Rozumiem, że taka sytuacja może zdarzyć się raz, ale dwa to już jest przesada i oznacza brak szacunku do czasu drugiej osoby. O zmianie zostałem poinformowany dzień przed, zaproponowano mi inny, alternatywny termin jednak był on w czasie godzin mojej pracy, co musiałem ustalić z pracodawcą. Do gabinetu zostałem przyjęty z opóźnieniem. Nie mam natomiast zastrzeżeń co do samej usługi wykonanej przez lekarza.
J
jadwiga
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
kwiecień 18, 2021
Bardzo profesjonalna i miła Pani na recepcji, poinformowała mnie, że zabiegu nie można wykonać po niedawnej fluoryzacji ale, że powinnam porozmawiać z panią doktór przed umówieniem kolejnej wizyty za dwa tygodnie. Również przekazała mi wszystkie informacje nt zabiegu oraz zaleceń po zabiegu. Pani doktór widocznie nie chciała marnować uowionej wizyty, powiedziała, że wykona zabieg. Od razu zabrała się do wsadzenia nakładki do moich ust, co oczywiscie znaczyło, że nie mogłam już zadawać żadnych pytań. Nałożyła produkt na zęby i włączyła lampę i wyszła na 15 minut. Po tym czasie, powiedziała, że śliną zmyłam cały produkt, sugerując, ze to moja wina! Dodam, że to był mój pierwszy raz na takim zabiegu, Pani dentysta o tym wiedziała. Nałożyła produkt ponownie i włączyła lampę na kolejne 15 minut. Po tym czasie zmyła produkt i zapytała się, czy jestem zadowolona z efektu i czy bym chciała kolejny raz mieć nałożony produkt i że można 3 razy. W moim przypdaku zmiana koloru była minimalna, więc wciąż z nakładką w ustach wskazałam, że tak, chciałabym jeszcze raz, wydawało mi się, że jakoże przy pierwszym nałożeniu, produkt się zmył to i tak byłyby to tylko 2 razy! Pani powiedziała, że dobrze, ale, że to bedzie kosztować kolejne 200zl. W mojej ocenie, zależało jej na zarobieniu więcej pieniędzy a nie zrobienia swojej pracy jak najlepiej. Wydaje mi się, że jeżeli gabinet decyduje się na oferowanie zniżki przez Groupon, to powinien usługę świadczyć dokładnie tak samo jakby była w pełnej cenie a nie starać się na kliencie dodatkowo zarobić.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: skaling, polerowanie, fluoryzacja, badanie diagnodentem

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, fluoryzacja remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 3 przekazać jako prezent. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 618 75 33 lub 22 649 63 24. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Euro Dent 2000

Liczba widniejąca w nazwie zlokalizowanego na Kabatach NZOZ-u nie jest przypadkowa - jest to bowiem rok jego założenia. Przez ponad 10 lat Euro Dent 2000 rozrósł się do trzech gabinetów, spośród których dwa wyposażone są w aparaty RTG bezpośrednio przy fotelach, a do tego wszystkie wyłożone są wykładziną z bakteriobójczą powłoką. Ale to nie koniec nowoczesnych rozwiązań: przeglądów dokonuje się tutaj za pomocą diagnodentu firmy Kavo, który charakteryzuje się 6-krotnie większą skutecznością niż tradycyjne lusterko ze zgłębnikiem i nie uszkadza szkliwa. A jeśli zajdzie potrzeba poradzenia sobie z bolesnym ubytkiem przyszyjkowym, w sukurs może przyjść abrazja - metoda bezwiertłowa, która nie wymaga znieczulenia.