Etna SPA

Sulechowska 41, Zielona Góra

Do 61% zniżki na: Zabieg wyszczuplająco-modelujący w Etna SPA

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:4 dni 08:04:51

Wyróżniki

Po zabiegu może wystąpić zmęczenie mięśni, bez zakwasów.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

1 x zabieg odchudzający, budujący mięśnie Polderma Apollo elektroterapia

POLDERMA APOLLO, to bezinwazyjna metoda stymulacji mięśni głębokich oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Elektroterapia zwiększa sprawność mięśni i zmniejsza obwód tkanki tłuszczowej.

Stymulacja skoncentrowanymi falami elektromagnetycznymi wywołuje intensywne skurcze mięśni, wpływając na wzrost jędrności muskulatury aktywując tym samym wzmożoną lipolizę komórek tłuszczowych. Zabieg przeprowadzana jest za pomocą wysokiej jakości aparatu, którego pady zabiegowe z elektrodami doprowadza się do ciała pacjenta mocując je za pomocą opasek

  • Dodatkowo otrzymujesz 10% zniżki na pakiet 10 zabiegów Polderma Apollo
  • Obejmuje zabieg na dwie wybrane partie ciała (brzuch, uda, pośladki)
  • Czas trwania wynosi 1 godzinę 15 minut

Warunki

Przeciwwskazania: ciąża. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 539 496 069. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Etna SPA

Zlokalizowana w Zielonej Górze Etna SPA ze Strefą Saun w Centrum Rekreacyjno-Sportowym to miejsce stworzone dla relaksu ciała i duszy. Znajdujący się tutaj aquapark z licznymi atrakcjami należy do największych w województwie lubuskim. Do dyspozycji gości przygotowano klimatycznie zaaranżowaną Strefę Saun o powierzchni prawie 500 m² oraz Strefę Spa z usługami z zakresu pielęgnacji ciała i twarzy, a także zabiegami fizjoterapeutycznymi.

Więcej informacji na Facebooku.