zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Eternity SPA Łask

Ul. Słowackiego 13, Łask

Do 50% zniżki na: Oksybrazja w firmie AM Koncept Sp z o.o.

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

OKSYBRAZJA sprawia, że zmarszczki staną się mniej widoczne, buzia będzie oczyszczona i odżywiona, pełna blasku.

O tej ofercie

ZABIEG ROZŚWIETLAJĄCY, NAWILŻAJĄCY , DELIKATNIE OCZYSZCZAJĄCY NA TWARZ dla kobiet pow 25r.ż (OKSYBRAZJA)

W ofercie mamy szereg innych zabiegów, sprawdź koniecznie. 

Oksybrazja to peeling tlenowo-wodny, który skutecznie i bezinwazyjnie usuwa obumarły naskórek oraz pozwala na walkę z różnego rodzaju niedoskonałościami. Zabieg oksybrazji polega na skierowaniu na skórę strumienia sprężonego tlenu oraz aplikacji soli fizjologicznej, co jest nieinwazyjne dla cery wrażliwej, podatnej na uszkodzenia, a także naczyniowej.

Oksybrazja pobudza syntezę włókien elastynowych i kolagenowych, co pozwala na zwiększenie elastyczności skóry i likwidację płytkich zmarszczek. Zabieg jest odpowiednia dla takich problemów skórnych, jak trądzik i blizny potrądzikowe. Oksybrazja powstrzymuje także łojotok skóry oraz łagodzi zmiany skórne spowodowane trądzikiem pospolitym. Terapia skutecznie odżywia skórę, zmniejsza płytkie zmarszczki, redukuje przebarwienia i blizny oraz wzmacnia naczynia krwionośne. Szara, ziemista skóra jest idealnie gładka, a pory zwężone.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 797 590 900. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Eternity SPA Łask

Jest to salon, który prowadzą dwie kobiety dla WSZYSTKICH KOBIET. Zamysł tego miejsca miał być i jest- BOGATA OFERTA, PRZYSTĘPNE CENY, MIŁA ATMOSFERA