Esthe Zone

Woronicza 33 lok. U3, warszawa

Do 82% zniżki na Lifting twarzy - nieoperacyjny w Esthe Zone

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesny sposób na lifting twarzy oraz ciała z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: zabieg systemem Hifu
  • liczba wymaganych zabiegów: 1 zabieg (pierwsze efekty mogą być widoczne już po 1 zabiegu, pełne efekty do 90 dni po zabiegu)
  • rekomendowane powtarzanie zabiegu - czas w zależności od rodzaju i stanu
  • zabieg wykonuje: kosmetolog

Zabieg HIFU: liftingujący zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków, stosowany głównie na obszarze twarzy oraz szyi. HIFU wpływa na zwiększenie produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych. Zabieg uznawany jest za wysoce skuteczny, gdyż jego lifitngujące efekty mogą się utrzymać do nawet 2 lat.

  • Wskazania: opadający kontur twarzy, zmarszczki, utrata jędrności skóry twarzy i ciała
  • Czas trwania zabiegu: ok. 40-180 minut
  • Liczba wymaganych zabiegów: 1 zabieg (pierwsze efekty widoczne już po 1 zabiegu, pełne efekty do 90 dni po zabiegu)
  • Możliwe efekty zabiegu: poprawa jędrności i elastyczności skóry, ujędrnienie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej, wygładzenie i widoczne odmłodzenie skóry, poprawa owalu twarzy
  • technologia: skupiona wiązka fali ultradźwiękowej

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 695 999 907. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Esthe Zone

W zlokalizowanym w Warszawie gabinecie skorzystać można z szerokiego pakietu zabiegów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej czy trychologii. W Esthe Zone specjaliści pracują na wysokiej jakości sprzęcie z wykorzystaniem markowych preparatów i kosmetyków. Zainteresowani mogą zdecydować się m.in. na depilację laserową, liposukcję ultradźwiękową, wybrany masaż ciała, mezoterapię mikroigłową.