zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

Ermax

Obornicka 217, Wrocław

Ozonowanie i serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnikiem chłodniczym w Ermax

Wybierz opcję
Ponad 80 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o czystsze powietrze w aucie oraz sprawne działanie układu klimatyzacji w celu zwiększenia komfortu podróżowania

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
R
Renata
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 2, 2022
Bardzo sprawnie i szybko wykonana usługa. Przemiła obsługa. Polecam
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 15, 2021
Warsztat jak warsztat liczy się wykonana usługa. Pomimo iz jestem świadomy danej operacji na aucie to i tak rzetelnie krok po kroku wytłumaczył mi pracownik przebieg nabijania klimatyzacji Polecam .
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 19, 2021
Skorzystałem drugi raz i ... skorzystam też trzeci raz. Polecam.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 3, 2021
Polecam.
I
Iwona
8 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 16, 2021
Gorąco polecam
Z
Zbigniew
4 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 24, 2021
Fachowa profesjonalna obsługa, jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam firmę ERMAX.
W
Wojtek
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 24, 2021
Polecam!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 28, 2021
Konkretnie milo i szybko.Jestem któryś raz polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie do wyboru:
  • pakiet nr 1: ozonowanie (dezynfekcja – odgrzybianie)
  • pakiet nr 2: ozonowanie (dezynfekcja – odgrzybianie), sprawdzenie czystości czynnika i oleju w układzie klimatyzacji za pomocą specjalnego urządzenia
  • pakiet nr 3: napełnianie układu klimatyzacji (do 200 g czynnika chłodzącego) i ozonowanie (dezynfekcja – odgrzybianie) lub sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji
  • pakiet nr 4: napełnianie układu klimatyzacji (do 300 g), ozonowanie (dezynfekcja – odgrzybianie) układu klimatyzacji, kompleksowy przegląd układu chłodzenia silnika (w razie potrzeby test zawartości CO₂ w płynie chłodniczym)
 • rodzaj czynnika: R134a (nie dotyczy czynnika R1234yf)
 • każde dodatkowe 100 g czynnika płatne 45 zł

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 78 78 473. Możliwość sprawdzenia szczelności klimatyzacji na miejscu za dodatkową opłatą 100 zł (przy realizacji pakietu nr 3 lub 4). Czas wykonania takiej usługi wynosi do 4 godz. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny do 31/01/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Ermax

Warsztacie skorzystać można z kompleksowego pakietu usług w zakresie serwisu układów klimatyzacji, w tym m.in. napełniania, naprawy skraplaczy, odgrzybiania, naprawa przewodów klimatyzacji i spawanie rurek aluminiowych. Poza klimatyzacją na miejscu specjaliści zajmują się naprawą układu chłodzenia silnika, spawaniem chłodnic czy naprawą sprężarek.